Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak szerintem fülbemászó a...

Csak szerintem fülbemászó a szövege fluor mizu (vagy mit tudom én mi a neve) nevű dalának a szövege?

Figyelt kérdés
különben fluor és sp is egy csicska
2011. júl. 7. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem nem fülbemászó szimplán csak sz*r és iszonyat mód irritáló volt mikor mindenhonnan az szolt :D felkapott kamu sztárok tehetség nélkül
2011. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak szerinted, meg a többi 100 tini lány szerint.
2011. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a tini csajok nagy bálványa.

Nembirom a gyerekes stilusukat.Én sem értem hol van a tehetségük,mitöl lettek ilyen sztárok.Nyálas az egész dumájuk!

2011. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szerintem se az, a dallama katasztrófa, mire ráeszméltem hogy "zenét" hallgatok...


a szövege pedig idegesítő, ennyi

2011. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csaj vagyok, de Fluor?? Meg Söpö?? PFUJJ..Már xoutube-on az van h a 4.-esek azt "éneklik"-.-"
2011. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi *youtube
2011. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Először utáltam, de minél többször hallottam, megtetszett. Az igaz, hogy a szövege nem túl értelmes, de a dallama nekem is tetszik. Mielőtt lehordana bárki is, hogy egy 14 éves rajongó tinilány vagyok, nem vagyok se rajongó, se tinilány, egyszerűen csak megtetszett ez a zene. Attól a gyereket még valamiért nem bírom.
2011. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
pedig teljesen fülbemászó a dallama meg a szövege.rohamokként tör rám az éneklése.áááááááá már megint jön neeeeeeee.mizu mizu mizu.bejön ez a a szitu!!ááááá na mizu mizu mizu?neeee neeeee ááááá mizu mizu mizu mizu? álljunk össze mint két kicsi lego áááááááá neeeeeeeeeee
2011. júl. 7. 20:46
 9/15 A kérdező kommentje:
hú szartam egyet már nincs gond
2011. júl. 7. 20:51
 10/15 anonim ***** válasza:
igen.. idegesítő.. és már 10 millióan megnézték a youtubeon!!!!!!! magyarul egész magyarország..
2011. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!