Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Márklár? Márkláron tényleg...

Márklár? Márkláron tényleg mindent és mindenkit márklárnak hívnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Márklár!
2011. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

A márklári márkláron nincsen Márklár,de múlt héten voltam Márkláron és az ottani márkláron van márklár és az egyik márkláron megy a Márklár és pont az a márklár volt,amiben a márklárok Márklárral együtt elmentek márklárra,majd visszamentek Márklárról Márklárra és elvitték az egész márklárt Márklárra.Minden este van a Márkláron a Márklár és kétszer is volt az a márklár,amiben szerepeltek a márklárok.De nem csak az a márklár volt,hanem több márklár is.De nem csak a márkláron voltam,hanem Márkláron és Márkláron is.Este mentünk vissza Márklárról Márklárra.Pénteken jöttem vissza Márklárról Márklárra,de az itteni márkláron nincsen márklár,ezért nem tudom megnézni a Márkárklárt.

2011. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Remélem kielégítő márklárt adtam.
2011. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elakadtam a márklárnál.:DD
2011. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Márklár?
2011. júl. 15. 20:58
 6/8 anonim válasza:
márklár nyáron sokkal szabadabb.
2011. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl sok a South Park, nem? :D
2011. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Micsoda?A Márklár?
2011. júl. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!