Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magdi néni mint szuperhös?

Magdi néni mint szuperhös?

Figyelt kérdés
szerintetek milyen lenne magnéni szuperhösnek? az égen repülve feszitene az otthokájában. vagy mindenhol rend lenne amerre repülne :D
2011. júl. 16. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ne emlegesd már, örüljünk hogy megszabadultunk tőle
2011. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mekkora film lenne belöle. eddig csak amerikai szuperhösök vannak. most lenne egy hungarikum magyar is :D
2011. júl. 16. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Persze, SuperMagdi, a nyugdíjas szuperhős, aki a felmosórongyával, és a harapós protkójával fenyegeti a gonoszt... :D
2011. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak ha Eddy Murphy játszhatná a szerepet
2011. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és képzeljünk el egy x-men jelenetet. Kérdezik tölle neked milyen képességed van? Hát én mágneses vagyok és te magdi? Hát én kuva jol felmosok. huuu wazze. és Vilibá lenne a segéde XD
2011. júl. 16. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na és, amikor három szuperhős veszi körbe az Ultra Magdit, és mondják sorban, hogy:

- Nekem lézerlátásom van…

- Az semmi! Nekem meg Röntgen-látásom!

- Én szemmel verek! Na és te Magdi?

- Én tisztánlátó vagyok… :O

2011. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy váratlan baleset következtében radioaktív-Domestos ömlik Magdi anyusra, mikor egy lépcsősoron lefelé gurulva, épp meghalni készül. És hipp-hopp, megszületett a ”Lépcső Asszony”…

Lépcső Asszony képes átlátni a fehérítőszeren, delejező tekintetével megszárítani a felakasztott ruhaneműket, hanghullámaival pedig tavaszi virágillatot gerjeszt… Továbbá erős széljárás idején képes repülni is, egyetlen gyengéje pedig a mosószappan, ami kiszárítja a bőrét… Több ellenfele van, ám a két leghírhedtebbek: Thomas Crystal, a multi milliárdos rókavadász, aki úgy gazdagodott meg, hogy olcsó áron téglaport árusított mosópor helyett, s feltett szándéka, hogy Ultra Magdit, alias a Lépcső Asszonyt a szőnyeg alá söpörje. Továbbá ott van még, Perwoll, the black magic, az afrikai woodoo-sámán, aki (első hallásra is) félelmetes varázslatokat ismer, pl.:”shamandala homokóra alkat”, ”samovaro a retikülömben”, vagy ”hamromanka mégsem használ”, bár ezen varázslatok hatását, még senki sem látta – illetve, aki mégis látta, azt megölte az idegesség… Ez a fickó teljesen elmebeteg; nem ismer határokat (kivéve Kenyáét), hogy véghez vigye legfőbb célját: befeketítse az ultra öregasszony, cseppet sem fakó hírnevét…

2011. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De ellenfélként ott van még Tresco, a légüres tér, aki egyszer véletlenül beleesett egy szupernóvába, s az felemésztette a testét, így ma már ott lehet bárhol, és bármikor. Csak egyetlen módon lehet legyőzni: ingyen… De Ariell, az elkényeztetett kishableány is a főgonoszok táborát erősíti, kinek kizárólag apja, Neptunus király hírneve, s annak vagyona teszi lehetővé, gonosz és önző céljai elérését… Továbbá itt vannak még az ördögi sziámi ikrek is: Fa és Somat, alias ”Kettő az Egyben”, kiknek feltett szándékuk, hogy minden tusfürdőbe zsíroldót csempésszenek, így fogyasztva le a végtelenségig az embereket, míg végül csak egy hajcsomó marad belőlük…

Végül, de nem utolsó sorban, Dr. Antonovics Antal, kinek karrierje orvosként meredeken ívelt lefelé, mikor is minden betegének vízkőoldót írt fel orvosság gyanánt, miután egy nagy fűtőszállal vizsgálta meg a gyógyulni kívánó egyéneket, anális úton. Miután kitagadta őt az orvostársadalom, majd kényszerűségből mosógépszerelőnek állt, elhatározta, hogy váratlanul fog megjeleni minden háztartásában, a ház tulajdonosának akarata, és tudta ellenére, hogy darabokra szereljen minden elérhető mosógépet, majd azt állíthassa róluk, hogy elvízkövesedtek, s így szerezzen kellemetlen perceket a mosógép felhasználóknak.


Joe Alkesz :)

2011. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
*megjelenni minden háztartásban
2011. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kettőspontdédé ***** válasza:
Hát ez de nagy:) JOE. imádtam. megnézném :P
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!