Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mit képzelt magáról ez a...

Ez mit képzelt magáról ez a h. ülye gyerek? : D És azt a videót hol lehet megnézni vagy mi a címe, ahol az anyja énekel?

2011. júl. 22. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Most boldogabb vagy, hogy megosztottad?
2011. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kértelek, hogy írj.


:)

2011. júl. 22. 23:00
 3/5 A kérdező kommentje:

?


Ez a Humor kategória. Nem értem mit vártok.

És még csak amit írtam igaz is, csak meg kell nézni a videót de gondolom biztos van olyan aki ismeri is.

A srác meg nem komplett, tényleg. Ha meg nem tudsz válaszolni érdemben, akkor minek írsz? Nem kötelező, menj tovább. Én is ezt szoktam csinálni.


2. kérdésre vagyok inkább kíváncsi.

2011. júl. 22. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
elég szar egy humorod van, de nem számíííít :D Különben gyutubén találod meg
2011. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ott nem találtam semmit.


Na most, ha Egyéb kérdésekbe írom be a kérdést, akkor azt írták volna, hogy miért nem a Humor kategóriába írtam minek írtam én ide? Ha másik kategóriába mit tudom én Kultúra és Közösség akkor meg megint azt írták volna, hogy miért nem a Humor kategóriába írom?!

Akkor most mi a lóf@đzért kell ezen agyalni, hogy miért írom ide és miért pont ezt a kérdést? Ez a gyakorikérdések.hu oldal. Bazz:D. Miért kell ezen csodálkozni?!-.-"

2011. júl. 22. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!