Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találkoztatok már a tündin...

Találkoztatok már a tündin nincs rajta a szófosáás betegséggel? :S szerintem egyik ismerősömnek azvan! Nemcsinál nekem pudingot pls helpme!

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
WTF?
2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mire célzol xD
2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az van hogy van egy tünde nevű ismerősöm de nincs rajta a szófosás megse mukkan! és ha pudingot akarok tőle kérni akkormeg perverz mert mondja adjak tejet :S
2011. aug. 4. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Burgonyapudding


Keverj le egy kanál írósvajat 6 tojás sárgájával, keverj hozzá egy kis tányér főtt és megreszelt burgonyát, egy csésze

finomra vágott sonkát, sót és ezt kavard el jól. Ekkor kenj meg egy formát zsírral, tedd bele a kavartat, s evvel a

sütőbe, hagyd egy óráig a gőzben. Ekkor fordítsd tálra, öntsd le forró vajjal és hintsd meg reszelt parmezánsajttal.

2011. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintetek mitcsináljak vele?: S herélést ellenzi.
2011. aug. 4. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Dobd fejbe egy TarapistaSajttal :D

Trapistasajt~Mintent megold!

2011. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálam van a hangja! Fizess 5 000 000 milliárd FT-ot váltságdíjként. Akkor elengedem.
2011. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!