Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt valaha cikis pofára...

Volt valaha cikis pofára esésed vagy nagyobb esésed az utcán vagy sok ember előtt? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát télen történt, magassarkú csizmában, hogy megcsúsztam és elestem. Addig nem is lett volna baj, csak tudni kell, hogy a térdeim nagyon fájnak, emiatt nagyon lassan sikerült feltápászkodnom. Konkrétan néhány percig négykézláb álltam... Minta totál részeg lennék... Hát... Segíteni senki nem segített, de jól megbámultak.
2011. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt. :)
2011. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem de láttam egy eléggé égőt.
2011. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Sztorikra lennék kíváncsi lécci meséljetek nembaj ha nem veletek történt ! :D



Velem olyan történt egyszer hogy nyáron megyek az utcán a barátommal papucsba ugye, miért is ne hisz meleg volt jó idő, erre valamibe megbotlottam, nem hogy a papucsom elszakadt de még a kukát is lefejeltem ami mellett elmentünk épp. A barátom segített mert habár engem nem sikerült megfogni mert túl gyorsan történt a kukát megfogta mert rám borult volna :S x] hozzáteszem, a kuka tele volt :D xD

2011. aug. 6. 19:39
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez nem rég történt

Mentem biciklivel elég gyors tempóban aztán egy kereszteződésnél fordulni akartam jobbra de közben fékezni is kellett a bicikli meg kifarolt de nem kicsit 180 fokot fordult én meg estem a földre közben.

A kocsi ami jött az meg pont egy tanuló vezető volt, biztos ráhoztam a szívbajt.

2011. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Viccelsz ?!

Mindennap van xĐ *Demárhozzászoktam xĐ*

2011. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 csokissüti002976 ***** válasza:
Hát nekem egyik barátnőm kb sima talajon képes elesni, múltkor nem tudott felmenni a lépcsőn, amit nem is csodálok amilyen részeg volt szegényke
2011. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Velem egyszer az tortent a suliban hogy volt valami unnepseg vagy mi,es a hatodikosoknak kellett az egesz iskola elott elmondani egy verset. Eddig meg rendben is volt,mindenki kulon kulon mondott egy verset,aztan ram kerult a sor,es van egy olyan sor a versben (mar nem nagyon emlekszem) hogy "korottuk csend,es beke volt vagy valami ilyesmi es en ehelyett azt mondtam hogy korottuk csend,es beka volt. Hat ne tudjatok meg milyen nagy eges volt.Az egesz iskola rajtam rohogott,meg a tanarok is. Mar 28 eves vagyok,de sosem fogom elfelejteni.
2011. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
már nagyon rég volt. iskolában mikulás ünnepség vagy nem is tudom mi volt de volt 1 jó csajXD.(ismertük egymást ő nagyon kedves meg minden és osztálytársak voltunk még valamikor) volt néhány régi ismerős akik pókereztek odamentem ültem volna le és a lány kihúzta alólam a széket(nem szándékosan csak ő is pont ezt a széket nézte ki magának) és a hátsómra érkeztem. ez is ciki volt de következő évben ugyan ez volt(mármint a mikulás ünnepség). kint az iskola előtt lakatoltam le a biciklim és ott jön szembe a barátnőivel és odakiált h:'megint kihúzzam alólad a széket?' nevetett de nem azért mert f.sz hanem mert viccesnek találta mint ahogy én is meg az a pár ember.jaa és hál'istennek nem voltak bent a teremben sokan de mind ismerős volt:/
2011. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik télen volt. Nem tudok nagyon korcsolyázni, de barátnőim elrángattak. Volt egy halom hülye srác, akik a kisfiúkat elgáncsolták, a lányoknak meg rá csaptak a seggükre. Odamentünk három csajjal, hogy jól beolvasunk nekik, elkezdem oltani őket, és egyszer csak elesek. Pfú, hát nagyon gáz volt. Koripályán volt még olyan, hogy jött velünk egy srác, aki mindenkit megtolt. Mondtam, hogy engem ne, mert normál sebességgel sem tudok korizni, de erősködöttt, hogy nem lesz semmi bajom. A lényeg, hogymikor nem figyeltem, akkor hatalmasat lökött rajtam. Nagyon megijedtem és eltanyáltam. Nagyon fájt a kezem, többiek meg mondták, hogy úgysem tört el... még egy órát koriztam, majd hazamentem, és mivel még este is fájt nővérem bevitt az ügyeletre. Eltört, szal begipszelték, de a srác képzelhetitek, hogy nézett másnap a suliban.


Osztálykiránduláson az volt, hogy már jöttünk ki a parlamentből, átmentünk az út túloldalára. Az egész parlament látszott, és én természetesen azt néztem. Mondom a mellettem állónak: Milyen szép a parla...

puff nekimentem egy fémpostaládának. Nem estem el, de az ütközést a sor végén is hallani lehetett, nekem meg mindenem vörös volt és fájt mellmagasságban.


Na ez csak az idei termés, és abból is csak ami eszembe jutott. Az orvosi papírjaimnak pedig saját kartotékszekrénye van a padláson. NINCS nálam nagyobb szerencsétlenség. A 10 csapásból 11 én vagyok. A bátyám is olyan mint én, neki ugyan több az orvosi aktája, mint nekem, de velem több olyan történik, amiért nem kell orvoshoz menni, de égő.


Jaa eszembe jutott idénről még egy. Hozzányúltam egy kapuhoz, és bement öt centi mélyre a körmöm alá egy vastag szálka. Sebészet, köröm le, fagyasztás, kötés. Mondjuk ugyanez három éve is megtörtént már a körmömmel.


Na mindegy úgysem tudnám az összeset felsorolni.


Miss Katasztrófa 2011

2011. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!