Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mért jó az, ha az emberek...

Mért jó az, ha az emberek délután fél 2-kor kiírják Facebookra, hogy jó reggelt?

Figyelt kérdés
Erre büszkének kellene lenni?
2011. aug. 7. 13:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azok akik a Facebookon teszik az agyukat rohadt k*rvára

b@szott nagy s*ggfejek

szívják ki a f@szomból a g*cit!!!!!!

2011. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

07:37!

Eggyetértek.Énis k*rvára unom az olyan b*zi kis f*sszopó g*ciket.

2011. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert azt hiszik, minél később kelnek fel, annál menőbbek. Az már lényegtelen, hogy legalább 11-től fent vannak, csak azért írogatnak délután, hogy nagyzoljanak azzal, hogy meddig aludtak.

Nem kérek kommentárt azzal kapcsolatban, hogy éjfélkor írogatok. Egyszerűen csak unatkozom, nem tudok aludni :3 És én nem fogom kiírni fészbúkra, mikor keltem.

2011. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

engem is kiakaszt mikor már dél után beírják facere hogy jó reggelt all" vagy "most keltem" vagy "szép jó reggelt mindenkinek",ahogy az is irritál mikor valaki hajnali 3-kor meg 3-kor(tanévközbe éjfélkor)kiírják hogy "nem tudok aludni" vagy "jó8 mindenkinek" vagy jóéjt minden kedves fészbúkozónak"(ilyen helyesírással) azt hiszik az úgy menő,ha hajnalban fekszenek,délután kelnek...ők tudják,de legalább ne osszák meg mindenkivel-.-

14/L

2011. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*2-kor meg 3-kor
2011. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert - gondolom - akkor ébrednek, és közlékenyek. A Facebook erről szól. Ezért töröltem az accountomat.
2012. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!