Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet csókolózni egy szellemme...

Lehet csókolózni egy szellemmel? ( tovább . " in the bad")

Figyelt kérdés

Csak viccelek !!!!...,de ha már itt vagyok...SZERINTED???

Nagy hülyeség leütnél ha megkérlek rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Először írd le a vicces kommentedet aztán írd le mit gondolsz komolyan!!!Ez akkora hüllyeség...MIÉRT RAKTAM KI???XD LOL LOL LOL LOL XD LOL LOL LOL LOL ...meghalok a röhögéstől.LOL


2011. aug. 9. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
te beteg vagy. nem is vicces de röhögök. xdddddd
2011. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Ismét megcsillant a felhasználók gyöngyszeme!


Na jó, kérdésedre válaszolva: ha a szellem anyagtalan, akkor hogy csókolózol vele?


Helyesírásod mutat némi javulást, de még mindig javaslom megtekintésre a helyesírási szótárat, mert a magyar nyelvet gyalázod...

2011. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Ghost-ban lehetett, ha láttad a film végét:)
2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne jelöld be a nem volt hasznos számomra jelet, csak mert nem tetszik a kommentem.

Úgy látom még egy 9-11 éves gyerek, aki azt hiszi hogy vicces. És ez a "MIÉRT RAKTAM KI???XD LOL LOL LOL LOL XD LOL LOL LOL LOL ...meghalok a röhögéstől.LOL" ettől meg behalok. Hogy lehet valaki ilyen szánalmas?

És mi az az " in the bad"?

2011. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyar, angol, és IQ fail.

[link]

2011. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!