Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lehet a pöttyös rudi...

Mi lehet a pöttyös rudi reklámnak a szövege?

Figyelt kérdés

komolyan az utolsó 3 szót értek az egész reklámból "láss ezer csodát"

http://www.youtube.com/watch?v=VrK8AEDjFn0&feature=related

amit értek:

kék oszló hangya a magasban,böffencs és baj nincs haragban

senki ne át,érdó a szoknyák a fákon a gabócák... láss csodát láss ezer csodát.


2011. aug. 13. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Kék oszló hangya a magasban x'''DD
2011. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én se tudtam erről pedig nem elktromos zenét halgatok hanem : p-mobilt ozzy osbourne guns n' roses ac/dc aerosmith twisted sister in flames
2011. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
:D
2011. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez az átköltött nagyon nagy. :) Az eredeti is elmegy, de a tied veri, főleg, hogy a Quimbyt manapság rengeteg műbölcs, tipikus "egyedi vagyok mint a többi 100millió kis hülye" hallgatja, és nem is értik a szöveget.
2011. aug. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁHááá xD ez nagyon jó, mondjuk én sem értettem soha... Az én verzióm olyan 98%ban egyezik a tiéddel, mégis jót röhögtem ezen... De én sem vagyok tuc tuc b*zi :D mégsem ismerem ezt :(
2011. aug. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Az a vicc, hogy a Quimby-b*zik 70%-a se érti a dalszövegeket. Persze azt értik, mit mondanak, de nem érzik át. Ennyit rólatok. ;D Tisztelet a kivételnek. :)
2011. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én még nem láttam ezt a reklámot.én a reklámokat mindig elkapcsolom.a reklámokat a gyökereknek találták ki.
2011. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
MÁR KÖNY JÖN A SZEMEMBŐL A NEVETÉSTŐL XD KIRÁLY VAGY KÉRDEZŐ!!!!!!NÉGY!!!NÉGYNÉGY!!!!!
2011. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!