Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leírnátok a kedvenc vicceiteket?

Leírnátok a kedvenc vicceiteket?

Figyelt kérdés
Megy a zöld a jókért
2011. aug. 18. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

A rendőr megállít egy autóst:

- Uram, tízezer forintra bírságolom, mert a forgalommal szemben hajtott az egyirányú utcában.

- Hű, de szerencsém van! Múlt héten ugyanezért elvették a jogsimat.

2011. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

A nagymama haldoklik. Magához hívja az unokáját, és így szól:

- Mindig jó gyerek voltál, ezért rád hagyom a farmomat, beleértve a nagy házat, az istállót, a munkagépeket és 22 millió dollárt!

- Hű, nagymama - lelkendezik az unoka. - Nem is tudtam, hogy ilyen gazdag vagy! És hol van ez a farm?

- A Facebookon...

2011. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

A feleség haldoklik, a férj virraszt az ágyánál.

- Drágám... - suttogja a feleség.

- Igen?

- Megtennél nekem valamit?

- Természetesen, drágám, bármit! - mondja a férj.

- Légy szíves, legalább egy percre hagyd már abba ezt a rohadt vigyorgást!!

2011. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Egy férfi jelenik meg a rendőrségen és azt mondja az ügyeletesnek:

- Azzal az emberrel szeretnék beszélni, aki tegnap éjjel betört a házunkba és elfogták.

- És miért? - kérdezi tőle a rendőr.

- Meg akarom kérdezni tőle, hogy jött be, hogy nem ébredt fel a feleségem, mert én már évek óta próbálkozom, de még sose sikerült.

2011. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Egy idős házaspár autóbalesetet szenved, meghalnak és a Mennyországba kerülnek. Szent Péter fogadja és körbevezeti őket.

- Itt van egy tengerparti házikó, ebben fogtok lakni. Itt van mellette egy úszómedence, golfpálya, esténként eljárhattok a környékbeli bárokba.

Az öregúr oldalba löki a feleségét:

- A fenébe, asszony, ha nem találtad volna ki azt a koleszterinmentes, zsírszegény diétát, már tíz éve ide költözhettünk volna!

2011. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
SP és Flour Tomi egy lakásban laknak, s mivel egyikőjük se szereti levinni az összegyűlt szemetet ezért kiadják CD-n.
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

-Anyu,anyu, vedd már le nekem a csokit a polcról!

-Nem veszem!

-De anyu, vedd már le!

-Nem veszem!

-De anyu, nekem nincs lábam!

-Nincs láb, nincs csoki!

2011. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jenő bemegy a kocsmába. Az egyik asztalnál ott ül a haverja és fülig ér a szája, odamegy hozzá és megkérdezi:

- Hát te minek örülsz annyira?

- Képzeld Jenőkém reggel takarítom a csónakomat és odajön hozzám egy szőke nő, hatalmas csöcsök, Jenőkém hatalmas csöcsök. Azt mondja, bevinném-e a tóra csónakázni? Hatalmas csöcsök Jenőkém, érted! Bementünk a tó közepére és mondom neki:

- Na lesz szex vagy úszás kifelé?! És nem tudott úszni Jenőkém nem tudott úszni! Érted?

Másnap megint bemegy Jenő a kocsmába, a pasi megint ott ül az asztalnál és még jobb kedve van mint előző nap. Odalép hozzá és kérdezi mi történt mármegint, miért örül annyira.

- Képzeld reggel takarítom a csónakom és odajön hozzám egy vörös csaj, hatalmas csöcsök Jenőkém hatalmas csöcsök! Érted? Beviszem a tó közepére és megkérdezem tőle:

- Na lesz szex vagy úszás kifelé? És nem tudott úszni Jenőkém nem tudott úszni! Érted?

Harmadnap a kocsmában a pasi ül egy üveg konyak mellett és zokog. Jenő odamegy hozzá és kérdezi:

- Hát neked meg mi a bajod miért vagy így elkenődve?

- Jenőkém ne is kérdezd. Reggel ahogy takarítom a csónakot odajön hozzám egy fekete nő. Kérdezi hogy beviszem-e a tóra. Ahogy a tó közepére érünk kérdezem tőle hogy szex vagy úszás. Mire levetette a ruháját és akkora farka volt mint az evezőlapát! Én meg nem tudok úszni Jenőkém, nem tudok úszni! Érted?!

2011. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 THE ... ***** válasza:
100%

Az okos gyerek és a buta gyerek azt játssza,hogy kérdéseket tesznek föl egymásnak,és ha az okos gyerek nem tud válaszolni,akkor ad egy ezrest a butának,ha pedig a buta nem tud válaszolni,ad egy százast az okosnak.Az okos kérdez először:

-Mi az,négy lába van és ülünk rajta?

-Nem tudom,nesze egy százas.-Mondja a buta.-Mi az?

-Hát a szék!Na és mi az,aminek 4 lába van és eszünk rajta?

-Nem tudom,nesze egy százas.-Válaszol megint a buta.-Mi az?

-Hát az asztal!

-Na jó,most én kérdezek!-Mondja a buta.-Mi az,aminek ezerkétszázhatvannyolc szeme van,és ötezer-hatszáztizennégy lába?

Az okos elgondolkozik,majd ezt válaszolja:

-Nem tudom,nesze egy ezres!Mi volt az?

Mire a buta:

-Nem tudom,nesze egy százas...xD

2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
A fiú elmondta az érzéseit a lánynak, és a lány két kérdést tett fel neki: - Van két Mercedes-ed? - Nincs. - Van három emeletes házad? - Nincs, válaszolta a fiú és szomorúan hazament. A fiú elmondta a dolgot az apjának, aki igy szólt: - Ha annyira szereted a lányt, akkor eladhatod a Bentley-t és a Lamborghini-t és vehetsz két Mercedes-t, de miatta a házból nem fogok két emeletet lebontatni....
2011. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!