Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szóltok ehhez? És nektek...

Mit szóltok ehhez? És nektek mi volt a legbizarrabb álmotok?

Figyelt kérdés

Én tegnap előtt álmodtam az eddigi legnagyobb hülyeséget.Én voltam Reese a Megint Malcolm-ból és feleségül vettem egy ilyen kanálfejű űrlényt,aztán elváltunk.A válás után megkértem hogy szopjon le, és boldogan vállalta,de mindezt az udvar közepén. én meg végig azon reménykedtem,hogy anya nem néz ki az ablakon xD

Ja és mellesleg 15 éves lány vagyok xD És ez tényleg így voltxD


2011. aug. 24. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
'Szerintem' fake. De ettől függetlenül jó xĐ
2011. aug. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudnék ilyet kitalálnixD
2011. aug. 25. 09:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az álmok egy része a valóságban is meg fog történni... :D
2011. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na az nem lenne semmi :D
2011. aug. 25. 11:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged leszop egy űrlény, akkor én is leszopom magam...

16/L

2011. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én 2 napja azt álmodtam h csókolóznom kellett a saját apámmal mert csak így menthettem meg az életét :"D
2011. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 slora ***** válasza:

Elmentem a gimibe ami kívülről úgy nézett ki mint a Mcdonalds.Belülről a menza olyan is volt mint a Meki.Aztán elmentem vécére és a vécében ilyen elkínzott viaszfigurák voltak.(Emlékek a londoni Madame Tussaud's-ból).

Aztán változott a helyszín és a családommal a Decathlonban voltam ahol így reklámoztak egy táskát:csináld magad hátizsák és kitéve egy darab szövet amit nekünk kell megvarrni táskának.

Újabb helyszínváltozás és újra a Meki suliban voltam.Bűntény történt és elvolt kerítve egy kis rész ahol mellettem FBI-os fekete ruhások nyomoztak.Mellettem próbált elosonni a gonosztevő (úgy nézett ki mint az Ezelből Ali)lekaratéztam és aztán felugrottam egy asztalra és hasba rúgtam aztán mondtam:én a CIA-étől jöttem.

2011. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Küzdöttem valami gonosszal, de elfogyott a varázserőm, és erre jöttek a Vastag testvérek és besegítettek :D A Vastag Csabának valami energia lövellt ki az ujjaiból a Tamás meg teleportált :D

És a végén meg Csaba elkezdett sztriptizelni a You Can Leave Your Hat On c. számra :D

Naciig jutott, de ekkor felébresztett a hugom órája :D


Eddig ez volt a legbizarabb álmom :D És nem egy tizenésves kis tini vagyok :D

2011. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azta xD köszi a válaszokat,ezek szerint nem csak én tudok ilyen hülyeségeket összehozni:D Az utolsón jót röhögtem xD
2011. aug. 26. 16:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, én folyamatosan egy híresemberről álmodok érdekes szituációkat...

Egyik(a szülinapom éjjelén):

Anyával elmentem a tescoba és tele volt a parkolóhely, ezért hátul álltunk meg. Abban a sorban csak mi voltunk, meg az híres ember. Neki volt dőlve a fekete kocsijának, én meg odamentem hozzá és megkérdeztem tőle, hogy Kérhetek egy aláírást, meg egy képet? Kaptam tőle dedikált kártyát, meg készítettünk egy közös képet. Az a híresember meg mondja hogy te olyan ismerős vagy nekem... Gondolkodott egy percet, majd mondta, hogy koncertről ismert fel (már voltm igaziból 2 koncertjén), és hogy emlékszik arra, hogy klaunak hívnak.

2011. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!