Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítség, este fényt láttam...

Segítség, este fényt láttam az ablakomon, és egy arc jelent meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt suttogta, hogy kiválasztott vagyok. Az idegen utána furcsa csipogást adott ki. Félek, mi lesz ha ma visszajönnek?
2011. aug. 26. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha visszajönnek, akkor több mint valószínű, hogy megukkal visznek.
2011. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ha tényleg ,,kiválasztott " vagy szerintem nem fognak bántani bár én még nem láttam ufo-t ezért nem tudom mit vettél le az arcáól kedves vagy inkább gonosz?
2011. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nem lehet, kegyed elszenderedett?
2011. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt viccnek szántad? Az idegenek nem hiszem hogy furcsa csipogást fognak kiadni, azt inkább az űrhajójuk, és te megértetted egy idegen nyelvét első találkozásra?
2011. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyd abba az ivást!
2011. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amúgy meg túl hihetetlen: Mért ugrottak be pár percre hozzád azért hogy megmondják azt hogy kiválasztott vagy?

Máskor is megmondhatták volna... Ha lenne valami céljuk veled akkor már beszéltél volna velük erről hogy kiválasztott vagy, vagy/és elvittek volna.

2011. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor velem ilyen történt, felébredtem, és lekapcsoltam az arcomba világító olvasólámpámat.
2011. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amúgy aligha lenne egy olyan ember mint te kiválasztott...

-A kérdést csak azért írtad, mert hírnevet akarsz szerezni.

-Elég rosszul sikerült a kis történeted amiben egy földönkívüli azt mondja hogy kiválasztott vagy.

2011. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is átéltem hasoló,de kevésbé halus élményt,érdekes módon egy drogféle után.

amennnyiben tiszta vagy,szerintem lehet álom,vagy alvási bénulás.talán skizofrénia.

vagy talán tényleg léteznek,és valamiért kellesz nekik.mondjuk orvosi kisérletekre.mert az idegenek ellen sincs bizonyíték ugye.

2011. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt igyál meg egy csésze meleg tejecskét és hidd el,azok a csúnya bácsik nem visznek sehova.
2011. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!