Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » El mernéd ezt játszani a...

El mernéd ezt játszani a boltba? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=66P743jbA0o&feature=related


Szerintetek mi lenne az eladó/eladó nő reakciója az ilyenre?:P

Válaszokat( vagy sztorikat^^) szeretnék !:D (vagyis véleményt magyarul)


2011. aug. 27. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet pofonvágna az eladó xDD
2011. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
áááh nem mernéé :DDD
2011. aug. 27. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
hát akkor viszont biztos nézne egy nagyot :D
2011. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én el merném játszani, csak az lenne nehéz. hogy komolyan csináljam(pl. ne röhögjem el magam közben) :D Amúgy szerintem nevetne az eladó,de nem hiszem , hogy pofon vágna! Meg a sorban állók közül néhányan beszólnának szerintem :D
2011. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
lehet leszurná magát xD... én eljátszanám de tuti elröhögném magam... xD
2011. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem az eladó kicsit ideg összeroppanást kapna :D vagy sztem megkérdezné h SZÓRAKOZOL VELEM??? xD erre : nem hááát a szaláminak (v másnak) szalámi ízűnek kell lennie pont mint a békeidőkben!


xD

2011. aug. 28. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem adna valamit hogy huzzál a gcibe már xD
2011. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én simán eljátszanám egy idegen helyen, ahol nem ismernek xD
2011. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

naja én is eljátsznám igen nagy volna ...

amugy elelhetne játszani más heleyn is pl ahol édességeket árulnak és akkor milyen csokoládét csokoládé ízű csokoládét..tuti kikészülne az elárusító ...amugy elküdene szerintem hogy menjünk márt :))

2011. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

áááá!ez hatalmas:D.Kösz a vidit:)

No van egy sztorim: Elvesztettem egy fogadást és ezért bek kellett mennem egy benzinkútra és beégetni magam.

Odaálltam a pulthoz, elkezdtem nézegetni a rágókat. Már 5perce nézegettem, míg a fiatal kis benzinkutas hölgy, megkérdezte, hogy segíthet-e. Mondtam neki, hogy természetesen. Szalámis rágógumit keresek (persze ezt teljesen fapofával.).A lány először elkezdett nevetni, de miután látta, hogy én nem nevetek, megszeppenve abbahagyta, majd elkezdte velem együtt keresni a szalámis rágót. 3perc után, egy kis türelmet kért, hogy megnézi a pult mögött.

Eltűnt 5percre, majd két másik nővel jött ki, akik szintén tétlenül néztek és telefonáltak. Mikor a hölgy szalámis rágógumi után érdeklődött, nem bírtam tovább és elröhögtem magam és a haverok is, akik vásárlónak álcázták magukat. /a biztonságiak vittek ki minket/xD

2011. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!