Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van itt a gyakorin hogy GYIK....

Van itt a gyakorin hogy GYIK. De mi az?

Figyelt kérdés

Nem merek bele menni mert félek a gyikoktól. Kébújnak a gépemből igazi gyikok ha bele mék?Veletek mi történt amikor bele mentetek? Nagyon nagyon félek,,,,,,



(Csak vicces válaszokat!!!!)


2011. aug. 30. 19:36
1 2
 1/15 TheGodfather ***** válasza:
100%

én csak egyszer kattintottam rá, de nem volt annyira ijesztő


bár azóta csak egy kezem van, de megérte

2011. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógykezelés Idegileg Kimerülteknek
2011. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
eljöttek értem a gyíkszabású reptroidok kibeleztek majd összeraktak( az utóbbi annyira nem sikerült jól azóta sarki kurv@ ként keresem a kenyerem:(
2011. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azt csak gyikok nyitják meg :P
2011. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oh
2011. aug. 30. 20:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Én amikor rámentem akk rám ugrott 1 hatalmas gyík és bekapta a fejemet. Azóta is gyíkkal a fejemen császkálok az utcán és elég érdekesen néznek rám és néha még azt is megkérdezik hogy hol vetted ezt a jó sapkát?
2011. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos az a témakör gyakran a gyíkoknak van megcsinálva. Bár 1-2 kíváncsiskodó ember is benézett már, de ekkor sajnos valaki mindig elkezdett kopogni kíváncsiskodó háta mögött. Mire megnézte, nem volt semmi ott. De később újra böngészni kezdett ott. Újra hallotta a hangokat, de ekkor valaki ijesztő hangra lett figyelmes. De nem tudott leállni a böngészéssel a kíváncsiskodó, és sajnos a mai napig nem hallott róla senki. Fura, de én is megijedtem, mert igaz történet.
2011. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyszer a barátom itt volt,ő kattintott bele az én javaslatomra és kijött egy hatalmas gyakszerű szörnyeteg,ami bekapta és egészben lenyelte a barátomat.:( Szóval próbáld ki.
2011. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

(A válaszom jó, a kérdésed rossz!)

2011. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahamm értem akkor inkább nem mék bele.
2011. aug. 31. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!