Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnék úgy megtanulni az...

Hogy tudnék úgy megtanulni az angolul, hogy lehetőleg 5 perc alatt flottul menjen? Talán telepátiával?

Figyelt kérdés

Valóban igaz, hogy újra besoroznak mindenkit katonának? Mit tehetek érte, hogy NE szolgáljam a hazámat? Csak azért, mert a rendőrök is attól rettegnek, hogy újra szolgálatba állítsák őket, hiába korábban le akarnak lépni. - Van itt valaki, én rajtam kívül, olyan csóró, aki évek óta nem ment nyaralni? - Mennyibe kerül a McDonalds-ban egy sajt nélküli sajtburger? Hány ft? Hiába van a McDonalds-nak weboldala, csak nem írták ki rá. - Miért van az, hogy vannak újszülöttek, akik kék szeműként születnek, majd a szemük színe újra barna lesz? Továbbá, nem értem, hogy ezek után, miért kell titkolni az X-menek jelenlétét, ha már, a Kubai rakétaválságot is ők okozták.

Ezeket a kérdéseket az én pihent agyam fogalmazta át.

U.I.: ha a moderátorok törlik ezt a kérdést, akkor töröljenek engemet is xD


2011. szept. 1. 11:42
1 2
 1/13 Álló László ***** válasza:
100%
Bocs de erre a kérdésre nem tudok egy választ sem adni :P
2011. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

- Hol lehet ingyesen relax (meditációs) zenéket, illetve a GTA/Postal játékokat letölteni? Lehetőleg ingyen%

- Van valakinek tapasztalata Kovács T. János aurafotósról? Mennyire hiteles? Ha semennyire, akkor miért prakitázál még kirőpraktorként is?

- A víz, vagy a fagyfalat hizlal jobban?

2011. szept. 1. 11:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Így akarod magad kiiktatni az oldalról? Vagy csak unatkozol? Ahhoz, hogy töröljenek, folyton provokatív dolgokat kell kérdezned és írnod, ne tartsd be a felhasználói feltételeket, stb.

Kérdésedre válaszolva:

1. sehogy

2. igaz

3. operáltasd magad nővé

4. van

5. 150 Ft

6. színváltósak

7. én sem értem

2011. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
42
2011. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy könyv, "mindenre választ azonnal". Ajánlom neked :-)
2011. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most ojan vagyok, mint szülészeten az orvos:

Negyed kiló - maradhat? xD

- A Mankaraiilibun szemölcs lefagyasztót hányszor lehet használni?

- Szeretnék gyereket, csak én, ezért (mivel ilyen melóból élek) pénzt kérek! Hogyan működik a gyes meg a gyed 3 éve van folyamatos munkám! Mit kapok és meddig? Sajnos a főnököm nem válaszol!

- Hány óra repülővel Budapesttől Indiáig? Retúrjegy nem érdekel, nem akarok onnan vissza jönni!

- Miyen programot kell letölnem ahoz hogy a gépemen letudjak kódolni mappákat, dokumentumokat és ezek miatt, ne figyeljen meg az FBI?

- Az argentin drog tényleg meg tudja ölni a pumát és az embert?

- Horgászok (de annyira kezdő vagyok, hogy idáig, halon kívül, mindig más akadt a horgomra)! Ki merre tud pecázni? Milyen módszerrel? Help me pls!

- Mágus, illetve Herry Potter szívesen lennék, ezt hogy érhetem el? És létezik olyan hogy szerelmi bájital és gyorsabb regenerálódást segítő elixír? És hol létezik az a titokzatos vágány?

2011. szept. 1. 16:49
 7/13 A kérdező kommentje:

A mai napi utolsó adag:

- Ki szült már Dr. Női Orvos Zoltánnak? Milyen tapasztalataid vannak?

- Elfelejtettem msn-en a jelszavamat és nem küld email-t, hogy mi volt vagy változtassam meg . Mitmégsemlehetnecsinálni? Ha megváltoztatom több ismerősöm elfelejtem, mert ők már csak ilyenek, megukatmenőarcoknak nevezőek.

- A legyen ön is milliomos következő kérdésére válaszolnál? Az elobb szo volt a hangrobbanasrol, nekem az lenne a kerdesem, hogy amikor az ostor vege eleri a hangsebesseget, akkor is keletkezik ilyen felho? Vagy csak nagyon kicsi, amit igy nem latunk?

- Milyen nyelvvel érnék még többet Angliában? Magyarul, spanyolul, héberül, németül, vagy angolul?

- Szolnokon, plasztikai sebésznél.6-7 anyajegy eltávolítása kb. mennyibe kerülhet? És kinél érné meg? Talán dr. Illegál Plasztikai Sebész Jánosnál?

2011. szept. 1. 17:00
 8/13 A kérdező kommentje:

- Mi a bajotok a Dubajozással? Miért visznek be minden lányt a rendőrségre kihallgatni aki Dubajozott? Ez valami szentségtörés?

- Mióta elkezdtem csinálni a Norbi Update 2579-es étrendet, folyton retúrjegyet kell vennem a WC-re. Ez szerintetek normális?

- Bocs hogy ide írom de érdeems Losangelesibe-menni? és milyen helyeken tudnak magyarul is beszélni (mert idáig senki sem válaszolt a "Hogy tudnék úgy megtanulni az angolul, hogy lehetőleg 5 perc alatt flottul menjen? Talán telepátiával?" kérdésemre!), főleg úgy, hogy nem kötnek bele a hejbenírásomra?

- A Capria bolygót merre láthatom az égen? Tehát melyik égtájban és mennyire magasan? Hány óra körül? És miről ismerni fel?

- Egy érettségi és egy okj-s képzéssel ellehet helyezkedni a mostani világban? Csak azért, mert, ha a kukásautóhoz is diploma kell, akkor nagy bajban leszek!

- On the picture vagy in the picture a képleírásnál? (mert még mindig, senki sem mert válaszolt a "Hogy tudnék úgy megtanulni az angolul, hogy lehetőleg 5 perc alatt flottul menjen? Talán telepátiával?" kérdésemre!)

- Csütörtökön felállítom a zászlót. Mit vegyek fel? (a kérdésed kétértelmű.) 19/L

- A rendőrség minden bejelentést kivizsgál? Még azt is, ha feljelentem a szomszédomat, mert eltakarják az ablakot, mikor azt csinálják... .

- Mi alapján döntöttétek el, melyik hónap melyik napjára essen a 'nagy nap'? És te meg, döntsd el, hogy ezt a kérdést, melyik kategóriába teszem be.

- Hogyan kell kibökni tussal a szemet?

- A törpenyuszit és a pitbullt, hogyan tudom könnyen megszelídíteni?

- Hogyan tudnék egy kis házat építeni, úgy hogy nem fizetek a melósoknak, illetve normális, építőanyagok nélkül? Ja a sátor sem érdekel.

- Vajon hülyének néznének engem, ha szoláriumozás előtt bekenem magamat naptejjel?

- Mikor jöttél rá, hogy megbántad a gyerekvállalást? Visszacsinálnád ha lehetne? (igen, én már megbántam, mivel csak rossz válaszokat adtatok nekem a "- Szeretnék gyereket, csak én, ezért (mivel ilyen melóból élek) pénzt kérek! Hogyan működik a gyes meg a gyed 3 éve van folyamatos munkám! Mit kapok és meddig? Sajnos a főnököm nem válaszol!" kérdésemre. Perelni fogok!)

2011. szept. 3. 08:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire unatkozol? XD
2011. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Te aztán nem vagy 100-as.
2011. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!