Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S. Megnéztem a Hannah...

S. O. S. Megnéztem a Hannah Montana filmet, most mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Uristen pedig kinem állhatom és mégis megtörtént viszont ebben az a szörnyű hogy nem is volt rossz film.Most mi lesz velem?Segitséééég!!!
2011. szept. 1. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
beszőkülsz és kicsi háná montánák fognak felszabálni a nemiszerveden keresztül űű önts le magad ecettel az lelassítja őket egy percre ;)
2011. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, első válaszoló jól megfogalmazta. Ez a "Hánámontáná titisz", vagyis a "szarusz-bejövüsz" ami gyógyíthatatlan, csak lassítani lehet.

De a dolog itt nem áll meg! Újabban megkedveled Justin Biebert, MM-et, SP-t, SD-t, TT-t, MD-t, meg az összeskét betűs szart ami lesz még itten a közeljövőben.


Sajnállak. Akkor inkább már egy tisztességes hererák, mint ez.

2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
7 nap múlva meghalsz XD
2011. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
fel fog hívni hannah és azt mondja h terhes töled! :D
2011. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Úristen ha holnap nem leszek itt akkor legaláb tudni fogjátok hogy miért...

jézusom mit tettem..nem lehetne vissza forgatni az időt?!ÁÁ SEGÍTSÉÉG!!!:DD

2011. szept. 1. 18:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiütések jelennek meg a nemiszerved környékén a szivárvány minden színében, és ha nem vigyázol, még másokat is megfertőzhetsz vele, ugyanis beszéd útján terjed!
2011. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1vok egy kis Fluor fog megjelenni a tested valameik részén azt ne kérdezd hol csak akkor nem halhatsz meg ha elkzded ordíttatni Bíber egyik zenéjét
2011. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

jesszusom!!amugy ha beszéd utjan terjed akkor kipusztul a világ..mindenki meg hal még te is!hana montána veszély !!háná montána elpusztítsa a földet..no még csak az kéne :SS

2012-világvége :P igy ig ugy is :)

amugy héj micsoda Bieber az egyetlen esélyem?!hát inkább a halál!igy is meghalnák mert ha 1 masodpercet is hallom az egyik számát nekem annyi xDD :PP

Kérem vissza azt az egy órát az életemből!!! :PP xD

2011. szept. 2. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:
sajnos jól mondja az első kettő sajnálom ! :(
2011. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
ki a faszom az a háná montáná????????
2011. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!