Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen Fila táskás vicceket...

Milyen Fila táskás vicceket tudtok?

Figyelt kérdés

2030-ban beszélget két huszonéves.

Neked az oviba mi volt a jeled?

FILA táska!

Tényleg? Nekem is! :D


2011. szept. 8. 20:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 hjani87 válasza:

ha kell pár tuti FILA vicc akkor itt találtok:


[link]

2011. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Brian0 válasza:

Én is akartam egy FILA táskát! Aztán az Auchanban megláttam ugyanazt a kiszemelt példányt 500 Ft-tal olcsóbban. Reklámnak kiváló volt a FILA-nak, mert mindenki erről beszél. Mivel egy ilyen táska előállítása gondolom 200-300 Ft, így az a 1000%-os haszonkulcs is megérte a cégnek.


Amúgy is az a multi amelyik ezt akciózta egy csaló átverős. Most van egy akció, ha veszel 2 Chibo Family kávét, akkor egy 3-at kapsz ajándékba, így 799Ft helyett csak 533 Ft/db. Más boltokbanm kis sarki semmi boltokban ez a kávé alapáron 480-520 között mozog. Szánalmas, hogy 100%-os hasznot tol rá és az emberek beveszik! Zúzúnk az iskolába én meg pár haver.

Nincs nálunk Fila táska ezért venni kell.

Innen már nincs kiút ugy hogy bocs fiúk.

Nekem bejön ez a Fila nekem bejön ez a Fila.

A táska az oldalamra csusszan ez mostanában ígyvan.

A Fila táska villan. Ugyanitt Varga Egri Bikavér 799Ft helyett 400 Ft, máshol ugyanez alapáron 400-450 Ft. Felemeli az árat, majd 1-et fizet kettőt kap akcióba bevágja! A fila táskán is jócskán keresett szerintem így is!

2011. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 Brian0 válasza:

Én is akartam egy FILA táskát! Aztán az Auchanban megláttam ugyanazt a kiszemelt példányt 500 Ft-tal olcsóbban. Reklámnak kiváló volt a FILA-nak, mert mindenki erről beszél. Mivel egy ilyen táska előállítása gondolom 200-300 Ft, így az a 1000%-os haszonkulcs is megérte a cégnek.


Amúgy is az a multi amelyik ezt akciózta egy csaló átverős. Most van egy akció, ha veszel 2 Chibo Family kávét, akkor egy 3-at kapsz ajándékba, így 799Ft helyett csak 533 Ft/db. Más boltokbanm kis sarki semmi boltokban ez a kávé alapáron 480-520 között mozog. Szánalmas, hogy 100%-os hasznot tol rá és az emberek beveszik!


Ugyanitt Varga Egri Bikavér 799Ft helyett 400 Ft, máshol ugyanez alapáron 400-450 Ft. Felemeli az árat, majd 1-et fizet kettőt kap akcióba bevágja! A fila táskán is jócskán keresett szerintem így is!

2011. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:

Fila: Tépünk a kis Teszkóba, Én meg pár haver, Pontjaink mind beváltjuk, Mert nekünk táska kell, A divat beindult, s a világ megvadult, Mert nekünk bejön ez a Fila, Nekünk bejön ez a Fila Ne reméld, hogy leváltom másra Hisz feneketlen ez a táska, És ettől kapok lángra. Mert nekem bejön ahogy kinéz Meg, hogy mindenki így megnéz Szerezz Te is ilyet, Hisz majd apucika fizet! *refrén: Emberek, mondjuk: Fila Helló! Bővüljön még a kollekció (ou) Na figyu rám, itt a divat hullám


nekem ez az egyik kedvencem xDD

2011. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
100%

Petőfinek miért nem volt Fila táskája?

???

Mert neki csak 12 pontja volt! :-)

2011. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Melyik a legjobb madár?

A FilaMüle.

2011. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 treffhetes ***** válasza:

van egy pár poén, ami jó (akkor is, ha 2 fila táskám van :))

bár én megtapasztaltam a sors iróniáját: hetekig használtam a fila sporttáskámat, mindig volt legalább még 1 embernek a buszon (volt hogy 4-nek) (csak sporttáska, a többit nem néztem, mivel azt nem ömlesztve viszik a csomagtartóban, azok nem érdekeltek), mígnem egyszer sok cuccom volt, úgyhogy előszedtem a kicsivel nagyobb kappa zsákomat, amit ha telerakok, elég nagy és meglehetősen nehéz is, de gondoltam nem baj, legalább nem lesz mindenkinek ugyanolyan táskája mint nekem. erre a buszmegállóba kiérve mit látok? fila sporttáskák sehol, viszont volt mégegy ugyanolyan kappa, mint az enyém...mondom hát ilyen nincs...

most hogy így belegondolok, ezt a "sehol a közelben nem látok filás táskát" még a (nem olyan jó) viccek közé is be lehet nyomorgatni, olyan "két pápa beszélget"-szintű poén

amúgy meg nem rossz cucc, mert ennyiért semmilyen zsákot nem dobnak utánad, még a legszarabb kínait se, és lehet hogy nem csúcsminőség, de pl. tesóm évek óta mindenre ezt használja (még a MOL-os akcióban vette), és semmi baja nincs a táskának, az meg, hogy (majdnem) mindenkinek ilyen van, hát...mcdonaldsba is sokan járnak, mégse fikázza senki (pedig ráférne). meg aztán amikor az akció elkezdődött, már akkor is lehetett tudni, hogy pár hónap múlva a fél országnak ilyen lesz...

2011. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!