Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tennél, ha megtámadnának...

Mit tennél, ha megtámadnának a zombik?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha valóra válna valamelyik zombis, élohalottas film és az emberek zombikká változnának, pár ember kivítelével, akik kozt Te is ott vagy? Hova menekulnél? Mit tennél? Hogy védekeznél?
2009. ápr. 21. 19:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
én magam egy Zombie vagyok xD (ez a becenevem)
2009. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Két lehetőség:

1. annyira megrémülnék hogy nem lenne erőm elmenekülni (ez a valószínübb) és helyben olyan szívrohamot kapnék hogy ott esnék holtan össze.

2. ha lenne valami fegyver a közelben szó nélkül főbe lőném magam.

2009. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
ajjj nekem ez nagy félelmem :) írtam egy forgatókönyvet erre az esetre... irány a vadász bolt fegyver lőszer magamhoz venni... aztán irány a legközelebbi Tesco megtisztogatnám a környéket felstuccolnák minden fontos élelmiszert meg minden félét a Tesco tetejére be spájzolnák egy 2-3 hónapra előre eltorlaszolnám a fel járatot és várnám a felmentő sereget...
2009. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Ha az állatok nem változnának át spuri valami nagyon nagy erdő és oda hívnám a többi túlélőt és el lehetne éldegélni.főleg azért mert szerintem a zombik biztos nem az erdőben mászkálnak.

de lehet én is megölném magam :/

2009. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

19:38-as:

Nekem is ez a nagy félelmem. Ezért kérdezem itt, mert az ismeroseim kozul akit megkérdeztem, szimplán hulyének nézett.

Én úgy terveztem, hogy bemenekulok egy magas épuletbe, eltorlaszolom az ajtót és, ha véletlenul be is jonnének a zombik akkor egy emelettel feljebb mennék. Viszont ezzel a tervvel az a baj, hogy 20 km-s korzetben nincs ilyen magas épulet és azok tele vannak emberekkel, akik szintén zombik.

Szóval nem tudom mit tegyek... dilemma

2009. ápr. 21. 19:49
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
a közelben van egy tó és a közepén van egy szép kicsi sziget... vannak rajta növények is... a szúnyogokból meg van kajám is:D
2009. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Szembe szállnék velük.

Vagy elkezdenék 1 Michael Jackson klippet forgatni /Thrilleeeeeer/

2009. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt egy időben visszatérő álmom. Mindig közeledtek felém és el akartak kapni. Akármit tettem ellenük nem használt. Pedig álmomban mindig elég májer vagyok: lézert tudok kilőni, meg tárgyakat tudok mozgatni telekinetikusan, stb.

Semmi sem használt ellenük.


Egyszer lefekvés előtt eldöntöttem, hogy mást fogok megpróbálni. Mikor előjött megint a zombis téma álmomban, eszembe jutott mit terveztem. Nem lézert lőttem rájuk, hanem pozitív érzéseket sugároztam feléjük. Szerettem őket. És láss csodát, eltűntek. Többet nem álmodtam zombikról.

2009. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy szar zombis film, bár lehet oktatófilmnek szánták vagy természetfilmnek és csak nekem tünt egy gagyi akciófilmnek. Na mindegy abban az volt a lényeg, ha egy zombi jön feléd, fejbe kell lőni.
2009. ápr. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi rasszistát, mint itt :)

A zombi is csak szeretetre vágyik! Csak kissé hevesen reagálja le a csalódottságot, amit amiatt érez, mert nem szereti senki :( Ők jobban félnek tőlünk, mint mi tőlük. Nem szabad fejbelőni őket, hanem simizni kell őket, jutalomfalatot adni nekik, és egyből meglátjátok, igazi kezesbáránnyá változnak, kis puci-tündér-cica-bogárrá.

2009. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!