Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hova lettek a seggmanóim?

Hova lettek a seggmanóim?

Figyelt kérdés
Már pár napja nincsenek meg a seggmanóim. Régebben vakarták a seggszőrőm de egy ideje ez abbamaradt. Vajon hova mehettek?
2011. szept. 14. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
A bélfaladon felgyűlt egy kis szarréteg, azt sikálják le. Ha találsz 1-2 betyárkörtét, akkor az csak azért van, mert a manók kisöprik a lukadon a szart. Ja, és ha teheted sikálás után ne szarj, mert akkor még nem elég síkos a beled. Várd meg, hogy a manók bekenjék vazelinnal.
2011. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
terhes vagy!oO amúgy meg meghaltak a segmanóid mert túl sokat maszturbáltál és bele ragadtak a seggszőröcskédbe és ezért meg halták máskor fondbe a seggszőröd és biztos nem fognak meghalni!! vegyéé újj segmanókat a tescóba most akciósak!!
2011. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
bibibí nem kapsz el...itt vagyok az ágyad alatt....ma este megy a repülőm Afrikába...megszívtad....utó irat:az egyik seggmanó vagyok :)
2011. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jack the Ripper ***** válasza:
76%
Uristen ...xD meghalok a röhögéstől... Nagy az Isten állatkertje, alacsony a kerítése.
2011. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
76%
Nektek meg mi bajotok van???
2011. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

beszarok rajtatok:D

am túszul ejtettem a seggmanóid és kérem a váltságdíjat sürgősen kilencvenkétmilliárdhatszázhuszonnyolcmilliónégyszáznyolcvankettő dollár lesz, euróban.

ha holnapig nem jutattod el a titkos címemre,

a seggmanóknak búcsút inthetsz.

byby.

2011. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meseld mar el reszletesen hogyan raboltad el a kerdezo seggmanoit:D
2011. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:45


ő télleg teljesen igazat írt.Oda az Afrikai utamnak..:( :'( anyúúú..a francba.. :SS ://


....XDD :DD

2011. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bemehetnék a végbeledbe 10 percre meglátogatni az egyiket??? lécci...!!

SP voltam

2011. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most ugy erzem hogy az enyemeket is elraboltak. Ki az a szemet, aki mostanaban illegalis seggmano kereskedelmet folytat? En megyek a rendorsegre, ugyhogy a csempeszek kezdjenek el felni.
2011. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!