Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nincs kedvem dolgozni. Valaki...

Nincs kedvem dolgozni. Valaki eltartana engem majd 80 éves koromig?

Figyelt kérdés
Sp voltam sziasztok!
2011. szept. 15. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked nem kell dolgoznod, mert a mazsihiz, meg a többi folyamatosan szívja a pénzt az államtól, kárpótlás formájában a holokauszt 6 ezermilliárd áldozatáért. Szal, többek közt, pl én is eltartalak.
2011. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ó persze szivim ..te kis huncutkám...cukorfalatkám miket irogatsz itt nekem...nanana ne rosszalkodj..majd este kapsz tőlem nyuszi muszim ..te kis cuncimókusom....nyugi kicsim én eltartalak még ezer évig is ...várom az estét kincsem..majd filmezünk az ágyban..szeretlek..hiányzol...puszi...fluor voltam ♥
2011. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. szept. 15. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
:D
2011. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
smiley :)
2011. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második, ment a zöld kéz! :D Kész, itt röhögök :D :D :D
2011. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D :D
2011. szept. 15. 21:51
 8/9 berdroid válasza:
Mondjuk a szüleid ,de egy idő után kell keresned valami ritkahülye luvnyát aki tovább tart meg ganyézik is utánad.Aztán utána majd a pulyák ,ha nem vered őket és aztán jönnek az unokák.:)
2011. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fennt van foreveralon.hu-n xDDDD szakadok xd
2011. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!