Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Építettem egy időgépet! Mit...

Építettem egy időgépet! Mit csináljak? 17/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 18:28
1 2 3 4
 21/35 Trollkodó válasza:
81%

Kérdező!

Itt már csak Chuck Norris segíthet! De csak úgy, ha összefog Bear Grylls-el!!

Keresd fel őket, majd ők segítenek!!!!!!

2011. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
szard össze magad :D
2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
húzz kotont sp apjának fszára
2011. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
51%
ikszdéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééLOL
2011. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

dementorospálinkát szilvásbuktával!!! az fini :D

és csinálj egy másik időgépet amivel elküldöd nekem a kaját!

köszi :)

2011. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
futureme.org ezzel a weboldallal e-mail-t tudsz küldeni a jövőőőőőőőőbeeeee! Hackeld meg, hogy tudj a multba, is, irj magadnak, hogy ne csináld meg a gépet, inkább csinálj Szilvás Buktát, Chuck Norrissal, és Bear Grylls-el, utána utazz vissza az időben, és ba**d magad se**be, és a gyerekedet is, és a fiad nagyapja leszel, utána huzz Durex-t a saját logó levágandó bőrcafatodra, és gumival fogsz megszületni, mint Ádám és Éva nagymamája.
2011. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy mikor feltetted a kérdést, a dátum 10-01 18:28-at mutatott... Mikor pedig a ,,jövőbeli" válaszod megérkezett, a dátum 10-01 18:29 volt. Szóval ülj le és kussolj. Ugyanezt üzenem Diannak is.
2011. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Gőte ***** válasza:
100%

Tönkrevágtad azt a fluxus kondenzátord, mi?! Úgyse volt semmi haszna, pár utazás után kifullad. Vacak humán technológia... De mit is várjak egy ötös szintű bolygótól...


Akárhogy is... Ahogy mondtad, egy ember segíthet... Sajnálattal közlöm, a Doktor nem ér rá, éppen univerzumon kívül tartózkodik, és mire az a 40-es TARDIS össze kapja magát.... Tudod.... Úgyhogy megígértem neki, hogy helyette visszavontatlak én... A zöld telefonfülkét keresd!

2012. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Ezen már csak röhögni tudokXD menj és keres fel Sarah Jane-t és a többi barátait és a Doktort ők majd megoldják a problémátXD
2013. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
add oda nekem
2013. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!