Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy szokatlan kérdés: hogy...

Egy szokatlan kérdés: hogy néz ki a pénztárcátok, és mik vannak benne? :D

Figyelt kérdés
Az enyém egy amerikai zászlós Converse,buszbérlettel,diákigaolvánnyal,buszmenetrenddel,és némi készpénzzel:DDD
2011. okt. 5. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
enyém valami sima egyszerü pénztárca Pénz, egy két jegyzet, mekis kedvezmények, bankkártya smart kártya, nokia kártya. más nincs benne. Az iratokat külön tartom lopás miatt. legalább az ne vesszen el
2011. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valóban szokatlan kérdés, de egyefene :-D

Fekete műbőr, hosszúkás alakú, az elején egy dísz zippzár.

Benne: személyi, jogosítvány, bankkártya, lakcímkártya, tajkártya, adókártya, 2db taxis névjegykártya, egy 1969es papír 10-es, egy 1961-es papír 3rubel, és pénz.

Hű, de sok sz@rt hordok magammal :-D

2011. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hello Kittys :), tömzsi, barnás árnyalatú

Pénz van benne, az irataim (a jogosítvány kivételével), bankkártyák, DM-es kártya, pár névjegy és egy szerencsepénz, amit valamelyik Múzeumok Éjszakáján "csináltunk".

2011. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fekete-rózsaszín-fehér, csillagos.

2 euró lapul benne már hónapok óta (vészhelyzet esetére :D) meg hát ugye változó mennyiségű forint.

Buszjegyek szoktak még lenni benne, mert sokszor lusta vagyok kikukázni. :D

2011. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém fekete 4db ász kártyával a tetején.

Tartalma:pénz,bankártya,igazolvány,jogsi,pótkulcs,fila pontok!! Na jó ez vicc volt am ennyi.

2011. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

virágos szines

tartalma: many, iratok, bérlet, névjegykártyák teló számos stb :D

2011. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hupilila színű

és van rajta egy folt ami fehééér ;)

van benne 9 luxusqrva névjegykártyája és pár millió készpénz XD

2011. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénztárcám, de a válaszolók felkeltették az érdeklődésem:))
2011. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régen mindig egy bumszli pénztárcát hordtam magammal. Aztán rájöttem, hogy kényelmesebben elfér a zsebemben két részletben is: külön egy kicsi puha bőr pénztárca (csak pénznek és kaja utalványnak), mellette egy igazolvány tartó, amibe belefér:

Bérlet, bérlet-igazolvány, diák, személyi, lakcím igazoló, jogsi, TAJ-k. másolata, bank- és smart kártya, egy könyvtári kölcsönzőjegy és 2db lila durex.

2011. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, és ha több pénz van nálam, akkor gyakran az igazolvány tokomba szoktam belerakni, ha több van nálam.


Pl. elmegyek valahová bulizni és van nálam 25ezer. 15-öt belerakok az igazolványaim közé, a maradék 10 meg a pénztárcámban marad. Így ha a pultnál fizetek részegen, nem esik ki egy húsz ezres (nem is szokott, vigyázok) és a mellettem álló emberke se látja, hogy több van nálam, mint pár ezer forint.

2011. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!