Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Be merted írni a népszámlálásb...

Be merted írni a népszámlálásban a különleges vallásod/etnikumodat (Reptilián)?

Figyelt kérdés
Népszavazás megvolt nekem, a neten bátran beírtam vallásom és etnikumomat : reptoid. Most már nem küzdöm a sorsom ellen reptilián vagyok. És te ?
2011. okt. 6. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én indiánt fogok beírni, tíz éve erre a pillanatra várok.. :D


És ha találok megjegyzés rovatot, akkor beírom hogy nem is léteznek reptoidok. :P

2011. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Te nem reptilián vagy hanem hülye.

Az internetes verzióban nem tudsz ilyen kitalált maszlagokat beadni, mert csak azt fogadja el, amit hivbatalosan is (el)ismernek.

Ha beírod, hogy reptilián kis gondolkodás után a rendszer kitörli.

2011. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Te teljesen beteg vagy. Hogy írhattál olyasmit ami nem is létezik? Ki hiszi majd el ezt neked? jó hogy nem már azt írtad hogy, vagy pedig azt hogy, esetleg... Értem? Dehát nem mindenki lehet a csőrike pici szeme fénye egyház felszentelt tiszteletbeli papja. Ejj
2011. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja igen, most jut eszembe, hogy papíron töltöttem ki és oda írtam, hogy Reptilián, de sokan neten töltötték ki a kérdőívet, de ők nem is Reptiliánok.


Kár ráerőltetni magatokat másokra, itt sok Reptilián van, mint pl Reptoid ezredesek, Reptoid stb és 404 is Reptoid, már keresztezték egymást a barátaival, mit gondoltok minek ment ki idegenbe :P Ő is bátran kitőltheti a papíron, hogy Reptoid Kriarx.


Egyébként mi irányítjuk a bolygót, így jobb ha megválogatjátok a szavatokat.

2011. okt. 6. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

LoL

Ezen a rovaton egyre jobbakat tudok röhögni :D

2011. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 x) ***** válasza:
100%

A tömör és mégis mindent kifejező válaszom: -.- (bár tudom hogy páran nem szeretik ezt jelet)

Amúgy nem biztos hogy a népszámlálást el kéne viccelni... én gondolkoztam a Jedi beírásán de utána gondoltam csak legyek már normális ember egy pár percre.

2011. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én épen ezért írtam valósat, mert nem viccnek szántam. Mérjék fel a Reptiliánok valódi számát.
2011. okt. 6. 22:24
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
elözö. választásokon akkor normálisak voltak az emberek vagy nem? :D amugy a jedit elfogadja :D
2011. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj máááááááá! Ne csináljatok hülyeséget! Ha mindenféle baromságot beírtok, ez a sok humortalan honatya még képes lesz létrehozni valami idegen invázió elleni hivatalt, sok-sok hasznos dolgozóval, akik olyan szorgalmasok mint a méhecskék. No ez nem is lenne baj, de a Te fizudból vonják le a fenntartást. Minél többen vagytok, annál több ember kell. Én inkább beírok egy sima vallást, a papi adó még mindíg olcsóbb lenne :D
2011. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zkriszti3 ***** válasza:
91%
Itt a Borg.Minden vallást asszimilálunk.
2011. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!