Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináltál ma a WC-n?

6.2.4 kérdése:

Mit csináltál ma a WC-n?

Figyelt kérdés
Jó mély levegőt vettem, és élveztem a zamatát, a nyál összefutott a számban, szinte elkábított, mámori érzés volt. I <3 Kaki.:)
2011. okt. 8. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem vicces...
2011. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát tudod van ami vicces, van ami szánalmas, van aki azt hiszi magára, hogy vicces, de szánalmas. (rád értettem)
2011. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy gyökér vagy -.-"
2011. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Fingottam!
2011. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Megszagolod az enyémet is?
2011. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sámliműszerész ***** válasza:
Szerinted? Gargalizáltam mint minden rendes ember.
2011. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ma épp semmit!
2011. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Maszturbáltam :)
2011. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sugárfosásom volt.Annyit fostam,hogy még a csempére is került.Eddig vajszínű volt a csempe,de most gondolhatod..........hát persze hogy barna.Most majd sikálhatom le egy kefével.Ráadásul undorító ez a bűz.
2011. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ez egy hosszú rituálé először lehajtjuk az ülőkét aztán kezünkbe vesszük a mai újságot. elolvasunk néhány cikket, megnézzük van e benne pucér lány, majd azt kiáltjuk "1.2.3 kaksi-idő!" és akkor egy erős mozdulattal kipréseljük a kaki miközben a golyónk és a farkunk a varázslatnak köszönhetően szuper ügyességet szerez és kikerüli a zuhanó golyókat. aztán kitöröljük a seggünket, elhelyezzük a kaksimogyorók miatt szükséges roll papírt és felállunk majd visszavisszük az ingyen szerzett újságot a tulajdonosának.

na ennyi a titok. ne mond el senkinek."


vagy a másik esett:


"Leülök, előveszem az aktuális újságot (Zsaru magazin, Magyar Honvéd), olvasok olvasok, meglátom Orbán Viktor pofáját valamelyik oldalon, egyből megindulnak a dolgok, tolok egy bazinagy csokisvirslit a kupoldába, olvasgatok még egy kicsit, kitörlöm, lehúzom."


Ezeken majd meghaltam xd

2011. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!