Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit akarsz te tőlem?

Mit akarsz te tőlem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy máskor is dobd fel az estémet azzal hogy megnevettetsz a hülye kérdésekkel :D
2011. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De most komolyan.

Kezdek tőled félni,nem kéne

folyton követni az utcán.

Tudod, én vagyok az a csaj a Fila táskával!

2011. okt. 8. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja tudom hisz mindent tudok, hisz követlek...
2011. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy adj nekem csokit és csipszet! Nem is keveset!!!!!
2011. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarok tőled? Fila táskát, bazzeg! :DD
2011. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kívánlak és kellesz nekem, ágyba akarlak vinni, ledönteni, megizzasztani, hogy remegjen és égjen a tested.

Üdvözlettel: influenza

:D



Mikor először megláttam, nagyon megijedtem tőle, nagy volt, es izgultam, mert tudtam hogy par percen belül bennem lesz ami a tied. mikor betetted, nem volt jó érzés, fajt, aztán egyre jobban tűrtem. mikor kivetted, megkönnyebbültem, es rájöttem nem is volt nagy dolog az egész. ilyen volt az első foghúzásom.


Beleültem, kicsit féltem. Kinyitotta, majd belehelyezte. Ki-be mozgatta, és utána kihúzta. Egy kicsit véreztem is, hisz ez volt az első - foghúzásom.



Simizel, Becézgetsz, érzem már a lábam között a nedvességet, lassan a hátamra fektetsz és gyengéden levetkőztetsz.... Hurrá, új pelust kapok!


Tudom rosszul fog esni, amit most írok, de nem szeretném, ha mástól kellene megtudnod, hogy a télapó nem létezik!


Gyengéden ujjaid közé veszed, szádhoz emeled, nyelveddel finoman kitámasztod, fogaiddal óvatosan ráharapsz, elmosolyodsz és kijön a mag. Kérsz még egy szotyit?


Nyár van! A madarak is csinálják, a pillangók is csinálják. Szeretnéd te is csinálni? - De hisz te nem is tudsz repülni!


Itt állok előtted, combjaid lágy ölelésére szomjazom. Kérlek, ülj rám finoman és kapaszkodj belém!... A Te egyetlen mérleghintád.



Szeretnék rád ülni, irányítani az egész testedet, csak én mozognék, együtt mennénk a mennyországba is! Oh drága biciklim!


Tegnap éjjel őrülten kerestelek! A csupasz testemen akartalak érezni! Aztán mégiscsak nélküled kellett elaludnom! Hol voltál te pizsama?


(^_^)

2011. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Jobb lenne ha leállnál mert rád uszítom Sp-t,

Hogy nyomjon le neked egy 4 órás házi koncertet!

(Én a helyedbe meggondolnám!):D

Utolsó előttinek:

Tudtam én hogy a Fila táskám kell

neked!Ilyen egyedi táska nem

terem ám minden bokron!:D

2011. okt. 9. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy küldjed csak, sőt Fluort se hagyd ki!
2011. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok. Ha már ilyen lelkes vagy küldöm MM.-t is xD
2011. okt. 9. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Márton Máté? Jöhet ő is:)
2011. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!