Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hihetünk a nemrég elhangzottak...

Hihetünk a nemrég elhangzottaknak, miszerint a plejádok a raptoidokkal szövetkezve igázzák le a földet, de csak európát?

Figyelt kérdés

Nemrég tájékoztattak, hogy egy osztrák tévécsatornán új infókra bukkantak, miszerint bizonyos barlangrajzok megjósolták, hogy a plejádok a raptoidokkal együtt jönnek európáért.


404, Szenthelyi Árpád, mi a véleményetek? Készüljünk a harcra?


2011. okt. 10. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Állítólag még decemberben bekövetkezik.
2011. okt. 10. 23:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Putyinnal meg Obamával még ők sem mernek kezdeni.. Nah inkább maradtunk volna komcsi gyarmat.. Most rendesen ráb*sztunk srácok >.<
2011. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van, mindezt egy orosz tévécsatorna kiegészítette pár perce azzal, hogy belső információk szerint a hrollok és a thordoxonok Amerikát foglalják be, a krixkraxok pedig a kicsi, de annál többen lévő mazsoloidokkal léptek szövetségre, közös céluk, Ázsia elfoglalása érdekében. Ezen fajok mind egyetértenek abban, hogy a Földön létre kell hozni egy Intergalaktikus Székelőhelyet, az érkezés 2012. decemberjében várható.
2011. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem említették esetleg a klingoniakat, hogy segítenének a raptoidoknak? Mert akkor az Ellenállásnak mindenképp szólni kéne.
2011. okt. 10. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:

így van.


engem el is raboltak.

a hatalmas reptoid vezért, xenut sikerült is lencsevégre kapnom

[link]

2011. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

még decemberben? o.O

Bakker mekkorát fognak nézni amikor rájönnek, hogy egy évvel korábban értek ide xD

2011. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Obama álmodta ezt.
2011. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ők nem a raptoidokkal szövetkeznek, hanem a hét törpével, de Hófehérke még nem adott rá nekik engedélyt, így kétéséges még a dolog.
2011. okt. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem meglehetosen réteginformácionak hangzik, ugyhogy magyarazatra szorul: Mik a nemrégiben elhangzottak pontosan, es hol olvashatjuk/hallhatjuk mi is?

Kik azok a plejádok és reptoidok?

Már elég verziot hallottam 2012-rol, meg a kuszobon allo valtozasokrol, de ez uj nekem.

2011. okt. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igen akkor megszívtuk. Állítólag nem arról híresek, hogy rendesen viselkednek az emberekkel.
2011. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!