Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a leghülyébb duma...

Mi volt a leghülyébb duma amivel párotok előállt amikor lebukott hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Vagy ha hallottál ilyet azt is írd le.
2011. okt. 16. 10:30
 1/5 anonim válasza:
100%

Hallottam:

Nő kérdőre vonta,ezt mondta:

Azért jöttem későn,mert rájöttem,hogy a Föld 4,6 milliárd éves,és megkérdeztem tőle,hogy annyi e.

(A Tag részeg volt.)

2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"most kinek hiszel inkább? nekem, vagy a szemednek???"
2011. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jo. nekem haverom mesélte.. buliba volt, másnap kivolt sziva a nyaka majd a barátnöje kérdezte hogy mi az? erre azt mondta elesett és valakinek a szájára
2011. okt. 16. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
lol
2011. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

haverommal történt:

az még nem jelenti hogy megcsaltalak hogy bekaptam neki, csak nagyon pálinkaízű volt a szám, és nem volt más. Meg amúgyis ittam egy pálinkát, szóval ez nem számít így megcsalásnak. Haverom megbocsátott neki, és másnap elkapott két lányt egyszerre, és az iskolában közölte vele röhögve, mire azt mondta hééé meghívtam őket egy vodkára, én meg ittam egy sört, így nem számít megcsalásnak :D FUCKYEAH!!

2011. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!