Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérdezz. Válaszolok és mindenk...

Kérdezz. Válaszolok és mindenki kap ingyen szilvás buktát:D?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 17:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hogy kapjuk meg?? :D
2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szilvás buktát, mert én azt szeretem. Problem?
2011. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak egyet? Na mindegy én beérem egyel is.
2011. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül az ingyen szilvásbukta? Szeretem?
2011. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


póló is járXD [link]

2011. okt. 18. 18:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó akkor kérdezek:


Hánytál már ma? Fingtál már ma? Fostál már ma? Szartál már ma? Ettél már ma? Ittál már ma?

2011. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kalandoztál már ma? Mackóztál már ma? Megmaradtál már ma? Megtaláltál már ma? Sírtál már ma? Sorsoltál már ma? Varrtál már ma? Véreztél már ma? Vonatoztál már ma? Gerebjéltél már ma? Játszottál már ma? Akasztottál már ma? Ki vagy már ma? Edzettél már ma? Egységetsítettél már ma? Feleltél már ma? Mér nem már ma? Gyújtottál már ma? Halásztál már ma?


(Jön még)

2011. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

abbahagytál már ma? abbamaradtál már ma? abroncsoztál már ma? acélcsövesztél már ma? adtál már ma? adatotgyűjtöttél már ma? adományoztál már ma? adócsalóztál már ma? aggályoskodtál már ma? agresszióztál már ma? el agyabugyáltad már ma? agyongyúrtad már ma? agyonfőzted már ma? agyonkarmortad már ma? agyonkergeted már ma? agyonmanipuláltad már ma? agyonkezelted már ma? agyonlocsoltad már ma? agyonmostad már ma? agyonszennyezted már ma? HHHHHHMMMMMM?

agyonneveted már ma? agyonmásoltad már ma? agyonsimogattad már ma? agyondolgoztad már ma? agyonkínáltad már ma? agyonlöveted már ma? agyontörted már ma? agyonverted már ma? agyontárgyaltad már ma? agyonnyálaztad már ma? agyonzúztad már ma? agyonrepedeztél már ma? agyonkomplikáltad már ma?

2011. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
@.@
2011. okt. 19. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát mert azt szeretem.
2011. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!