Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet az Andràssy ùt...

Lehet az Andràssy ùton egy disznòval menni? Termèszetesen pòràzon ès szàjkosàrral. ès ha ràteszek egy rendszàmot ès az indexeket akk mehetek vele az uttesten?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Felmérést csinálsz, hogy mennyire tudnak az emberek fogyatékosnak nézni?


Inkább keress egy nőt...

2011. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

pórázzal mehetsz, nem kell szájkosár sem.

Úttestre nem mehetsz,mert a rendszámtól nem lesz jármű

2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először talán műszaki vizsga kellene hozzá, aztán rendszám...
2011. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és persze kösd be magad. amugy én buszra akartam egy tigris cápával felszálni de mivel nem volt szájkosár ezért gyalogolni kellett
2011. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én az öcsémen lovagolok.problem?
2011. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mustafa33 ***** válasza:
Nem hiszem hogy jó ötlet, ha rá teszed a szájkosarat, holnap megírják az újságok hogy baloldali tüntetés volt a médiatörvény ellen. De amúgy is kétlem hogy bármelyikük beleegyezne. 1. nincs idejük elszabadulni a parlamentből, 2. a liberálisok nem szeretik a pórázt, 3. a szocik nem szeretik a rendszámot mert a multjukra emlékeztett, 4. a fideszeseken az index mindig jobbra mutatna, 5. az elempések nem szeretik a szájkosarat, 6. a jobbikosok meg rád raknák mindezt.
2011. okt. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem! nem lehet mert te nem vagy disznó! hányszor mondjam még el Sanyi?
2011. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!