Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bazski, reptoid tojásokat...

Bazski, reptoid tojásokat eettem. Nagyon félek. Msot mi csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este jöttem haza, amikor megállított valami fura alak. Tökre olyan volt mint valami lepukkant csöves elmebetegnek akinek baj van a nyomában. nem tünt olyan rosszarcnak így hát szóba elegyedtem vele. Megkérdezte hogy mi van velem. mondtam semmi extra veled? mondott valamit amire mér nem emlélesztem és egyszercsak hirtelen rám kiabált hogy nem-e érdeklem csirke és egy strucc keverékének pár tojása. természeteseen érdekelt mert hát nem mindennap esik az ember őlébe egy ilyen ajánlat... 10000 ft/tojás. nem tűnt olcsónak, ezért lealkudtam belőle 10000 ft ot. Könnyen belement mert nagyon sűrgős volt neki. olyan volt mint akit üldöztek... odaadta a tojásokat amik roppant mód különösek voltak. hármat vettem mert csak annyi volt nála. ezután ahzamanetem és megettem az egyiket. igíazábül így si terveztem. a többit kiakartam valahogy költeni .de késöbb megettem mégegyett. a másik pedig kikelt, egy iylen kicsi gyíkemeber volt benne. Vettem neki terráriumot, tök faszán beremdeztem neki. szerintem örült neki. de nekem olyan érzésem támadt hogy meg ekll szabadulnom tőle, rá pár órára a kikelés után. mert rohadt gyorsan szuperintelligens, szupergonosz lett, meg akrt őlni. és hívta a familíát is, ekkor beszartam és elmenekületm. és azóta üldöznek, biztos nem örültek neki ohgy megettem a s(z)arjukat.

Most mi lesz? hogyan tudnálm leállítani ezeket a toid okat?


2011. okt. 19. 22:59
1 2
 1/19 x) ***** válasza:
83%

Hűű hát ezzel most hatalmas hírnévre fogsz szert tenni..

(Amúgy a reptoid maffia majd meglátogat amiért emlegetni merted a nevüket)

De hogy ne legyek nagyon kretén válaszolok is a magam troll módján:

Nos mivel a leírtak alapján már letelt a kikelési idő, így a reptoidok már elkezdték belülről felemészteni a testedet, szerveidet. Ez ellen a legjobb megoldás az azonnali operáció mielőtt a reptoidok kinövik a gazdatestet. Azt ajánlom keresd föl ezzel a problémával 404et aki egy körfűrész és egy kerti ágvágó segítségével kioperálhatja belőled őket. Azonban van még egy lehetőség, miszerint hagyni kell őket kikelni a gazdatestből, ezután savanyú uborkával ütögetve a nyelőcsövüket blokkolhatjuk őket. Addig pedig hogy gyengítsd őket ütögesd a májadat (ugyan is általában oda fúrják be magukat). És igyál sok gázolajat, azt utálják.

2011. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
"Igen nagy a JóIsten állatkertje,de még nem is ez a nagyobb baj,hanem hogy alacsony a kerítés"!!!!!
2011. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 reptoid ***** válasza:
Úgy érzem újra kell definiálnunk az embtoid fogalmát.
2011. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 x) ***** válasza:
Szia reptoid régen láttalak :) és igen, nem ártana. Bár igazából a reptoidok csak gazdatestként használják az embert nem? A te embtoidjaid meg a leszármazottaik az embereknek.
2011. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Muszáj nevetség tárgyává tenni ezt az érdekes témát ilyen szánalmas humornak szánt kérdésekkel?
2011. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 reptoid ***** válasza:

Szia x)

Tudod, nem sok időm van gyk-t olvasni, elfoglalt vagyok... ;-P


Jól látod a helyzetet, itt most gazdatestről van szó, de mindenképp szükségesnek éreztem valami okosság benyögését, ha már egyszer itt vagyok :D Ezentúl gazdoid a gazdatestek neve.

2011. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igyál rá szódabikarbónát.
2011. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 reptoid ***** válasza:
Ha Rennie-t veszel be rá, akkor mindketten épségben túlélitek a procedúrát, minden más esetben a kis parazitoid belülről felfal. Rennie-vel csak a kikelés után fal fel a kicsike, a esetedben minden életben maradt perc fontos, így kitolható a halálod kicsit, lesz időd felhívni a szeretteid.
2011. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
REPTOIDOK VANNAK, FOGJÁTOK MÁR FEL !
2011. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
persze vannak és a télapónak is nagyobb fazsa van mint nekem:D
2011. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!