Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Átmentetek a biciklis vizgán?...

Átmentetek a biciklis vizgán? én nem xD

Figyelt kérdés

A sulinkban volt egy bicikli teszt amin a biciklik állapotát nézték ebben volt 5 szükséglet nekem csak egy volt meg tudtommal ezek:

2 prizma

jol müködő fék

első lámpa

csengő

és megbizható kormány

nekem csak a kormány volt jó a többi hiányzott de mára az is tönkre ment persze minden nap a rendörség előt megyek el és bármikor megcsaphatnak egy huszassal.


2011. okt. 21. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Persze látom, hogy humor kategóriába írtad, de én még vagy 35 évvel ezelőtt tényleg vizsgáztam kerékpáros KRESZ-ből.

4-es vagy 5-es korunkban volt a suliban KRESZ tanfolyam. A végén teszlapot kellett kitölteni, és volt akadálypályás vizsga is. Aki sikeresen teljeített az kepott egy oklevelet a sikeres vizsgáról.

Úgy gondolom hasznos volt a számunkra...

2011. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fék az jól működik, de a kormány nem megbízható.
2011. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsö. Nekem is volt ilyen vizsga régen. Nem ártana ha ma is lenne ilyen. Amugy nekem sincs rendesen felszerelve a bicaj :) de ahogy elnézen 10böl 2nek ha meg van minden.
2011. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik haveromat megvagtak 3000Ft-ra mert nem volt Narancssarga prizmaja a kereken!!!!!!
2011. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BMX-em van...
2011. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!