Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Irjatok vicceket is. Kort, és...

Irjatok vicceket is. Kort, és nemet is,?

Figyelt kérdés
NA vajon mijen a fakutya?ami nemis kutya
2011. okt. 23. 12:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Erre nemrég akadtam, így megosztom:


Újraélesztés


Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke jelenti a főorvosnak:

- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk hét áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. Egyiküket sikeresen visszahoztunk az életbe, de a többi hatnál sajnos nem jártunk sikerrel.

A főorvos elájul, majd mikor magához tér, kérdik mi történt, mitől lett rosszul?

- Attól, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház!

2017. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kimenőt kérő kiskatona


Kiskatona kimenőt kér az őrmestertől:

- Ha kitalálod, melyik szemem van üvegből, kapsz kimenőt.

- A jobb! - mondja a katona.

- Honnan tudod?

- Abban csillog némi értelem...

2017. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Székely farmer


A székely farmer legjobban tejelő tehene eltűnik, ezért elmegy egy ügyvédhez, bepereli kártérítésre a vasutat, mondván, hogy a sínek a földjén mennek át, és a vonat valószínűleg elütötte a tehenet. Még mielőtt elkezdődne a per, a vasúti társaság ügyvédje elmegy a farmerhez, és megpróbál vele egy bizonyos összegben megegyezni, de csak a felét adják neki, mint amennyit kért. Az öreg köti az ebet a karóhoz, de az ügyvédje tanácsára végül elfogadja a kisebb összeget. Ahogy a vasúti társaság ügyvédje elment, a farmer ügyvédje mondja az ügyfelének:

- Tudja, megmondom őszintén, nem sok esélyünk volt megnyerni a pert...

- Hogy őszinte legyek - mondja a farmer -, én is kezdtem kételkedni benne, amikor láttam ezt a hülye tehenet besétálni a kapun.

2017. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Templom


Köztudott, hogy a papok hisznek Istenben...

Akkor miért van a templom tetején villámhárító?



Mise


A falusi templomba betéved egy parasztbácsi. Leül, és elkezd nézelődni. Amikor elérkezik a mise ideje, a pap megkérdi tőle:

- Csak egyedül van itt, azért megtartsam a misét?

Erre a bácsi:

- Én nem vagyok nagyon okos, de ha kimegyek az ólba, és csak az egyik disznó jön a vályúhoz, azért megetetem azt az egyet is!

A pap erre megtartja a misét, egészen belelkesedik, cifrázza kedvére.

Két óra múlva megszólal az öreg paraszt:

- Hát atyám, én nem vagyok egy okos ember, de azt tudom, hogy ha csak egy disznó jön a vályúhoz, azért nem adom neki az összes moslékot...

2017. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Lovasrendőr


Karácsony reggelén a lovasrendőr figyeli az útkereszteződést. Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik. Odaszól neki:

- Szép új bringád van! Csak nem a Jézuska hozta?

- De igen! - így a fiúcska.

- Na akkor jövőre mondd meg a Jézuskának, hogy lámpát is hozzon rá! - mondja a rendőr, és átad egy bűntetőcédulát.

A fiú elmenőben még visszaszól:

- Szép lovad van, csak nem neked is a Jézuska hozta?

- De igen - veszi a rendőr a tréfát - persze hogy az.

- Na akkor mondd meg a Jézuskának, ha jövőre is lovat hoz neked, akkor a f@$zt a ló alá tegye, ne föléje!

2017. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, fehér, és megzavar az evésben?

Lavina.


Mi az, piros és nem tesz jót a fogaknak?

Tégla!


Miért áll a qrva az elektromos vezetéknél?

Hogy megb.ssza az áram.


Hogy hívod azt a nőt, aki nem veszi be a tablettát?

Anyu.


Norvégia egy halott, lepusztult ország... a fővárosa is Oslo...


19/F

2018. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!