Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elraboltak a földönkívüliek?

Elraboltak a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
3órától nememlékszem semmire!Emlékszem éppen írtam ide gyakorira álomfejtés kategóriába választ és nememlékszem tovább semmire!Lehetséges ez???
2011. nov. 3. 16:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen, szólj 404-nek. Ő majd felkoncol.
2011. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
61%
biztos ésszrevettek minket h leleplezzük őket és kitörülték a memóriádat nemsokára mindenkivel megcsinálják
2011. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Miért pont a földönkívüliek?':D- nem lehet, hogy csak pár üveg pia ?
2011. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem iszok,drogozok,cigizek,emozom magam ÉS NEM VAGYOK HÜLYE MERT NEM A DILIHÁZBÓL NETEZEK MINTA ,HOGY 1ESEK UGYE
2011. nov. 3. 16:28
 5/27 anonim ***** válasza:
Gyenge próbálkozás :D Máskor te szídod az ezós hülyéket :D Legalább rejtenéd el a felhasználó neved.. akkor nem lenne egyértelmü :)
2011. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha nem emlekszel, akkor miert gondolod azt, hogy elraboltak? Sok irast lehetett olvasni rablasokrol, de ott mindenre emlekeztek az aldozatok pl.
2011. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Valószínűleg Alvásparalízised volt. Ugyanis te nem emlékszel semmire állításod szerint, de az agyad hamarabb "felkelt", mint a tested és elkezdte irányítani a tested és valami jót álmodtál, de az Alvásparalízis miatt, te azt hitted elraboltak a földönkívüliek. Ilyenkor meg kell próbálnod fölkelni pl.: Ordíts, Próbálj meg mozogni. Nekem is volt Alvásparalízis, de semmi komoly se történt.
2011. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem értitek 3órakkor gépeztem IRTAM GYAKORIRA és pontba 3 óravolt és nememlékszem semmire 16:14 percig... Nem aludtam hanem gépeztem!!

Amúgy annyit elmondok nektek aki azt állítja h elrabolták és emlékszik mindenre vagy nem törölték ki az emlékezetét vagy hazudik és eddig még nem ''OLTOTTAM'' le semmi gyereket itt gykn!

2011. nov. 3. 16:36
 9/27 A kérdező kommentje:
úgy,hogy lehetséges az ,hogy elraboltak...
2011. nov. 3. 16:37
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

És senkinek nem tűnt fel, hogy több, mint 12 órán át nem voltál ott.


Aham. Mi vagyunk a hülyék, nem te.


Mert mi elolvassuk a te kitalált baromságaidat, azért vagyunk hülyék.

2011. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!