Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki érti ezt a viccet mert...

Valaki érti ezt a viccet mert én nem?

Figyelt kérdés

A napiszar.hu-n olvastam egy viccet amin a poén nagyon nem akar le esni itt van:


[link]


A vicc lényege hogy 3 csaj be megy egy szállodába ahol 5 emelet van és mind az 5 emeleten más szolgáltatást nyújtanak hölgyeknek.A hölgyek elindulnak hogy megtudják hol mit kapnak és dönteni tudjanak melyik emeletre kérnek szobát.


1.emelet kis cingár p*cs

2.emelet nagy cingár p*cs

3.emelet kis vastag p*cs

4.emelet nagy vastag p*cs

5.emelet nincs p*cs és csak azért építették hogy bebizonyítsák


És a vicc címe hogy a nőknek semmi sem elég.

Már régóta töröm a fejem rajta de nem esik le de mivel több mint 170-en lájkolták tudni szeretném mi a poén,mert nekem csak annyi jön le hogy a csajok annak ellenére feljebb mentek az 5. emeletre hogy a 4. emeleten tökéletes f@szt kapnak.Most akkor ez lenne a poén?Vagy az hogy az 5. emeleten nem kapnak semmit vagy a 2 együtt poén?nem értem:P

Valaki érti a poént amiért 177 lájkot kapott?


2011. nov. 5. 19:20
 1/3 Szafica válasza:
ez eredetileg így van 5.itt nincs semmi, csak azért építették, hogy bebizonyítsák a nőknek semmi sem elég
2011. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a vicc lényege az hogy a nők semmivel sem elégednek meg (még a hosszú vastag p*ccsel sem, ahogy te is írtad)

jobban nem tudom elmagyarázni

2011. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jah,hogy az 5. emeletet azért húzták fel hogy bebizonyítsák hogy a nőknek semmi sem elég.Így már érthetőbb:)


Köszönöm a felvilágosítást XP

2011. nov. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!