Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S. mit csináljak?

S. O. S. mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel (2.30kor) a hülye unokatesóm a felébredt a maugway-em hangjára, és mivel látványosan éhesnek tettette magát, adott is neki enni!!!

Most itt van mellettem a bábja és nagyon büdös, szerintem hamarosan ki fog kelni:( Mit tegyek? Nem akarom megölni nem ő tehet erről. A legnagyobb baj, hogy tengerparton lakunk, és aggódok a sok víz miatt... vagy a sós víz máshogy hat rá, mint az édes? ti hogy tudjátok?


2011. nov. 14. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te melyik bolygón élsz?
2011. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi van? Mi az a maugway ?:S bizar xD
2011. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szard le
2011. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ezt nem hiszem el második, te nem láttad a szörnyecskék filmet? nagynéném felbuzdulva, hogy milyen aranyos, vett egyet nekem.

De hát nem sikerült betartani a 3 szabályt:

fénytől meghal

éjfél utáni evéstől gonosz lesz

víztől szaporodik

FÉLEK

2011. nov. 14. 19:47
 5/12 zkriszti3 ***** válasza:
Állatkereskedésben cseréld el egy madárpókra,nagyon cukik.
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

rossz hírem van: azóta kikelt!!!

a szomszédunk macskáját már legyilkolta egy csavarhúzóval, egy játékmacit pedig betett a mikróba. azóta nem hallottunk felőle, de a nyomok az erdőbe vezetnek.

2011. nov. 14. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kell Gismo!
2011. nov. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zkriszti3 ***** válasza:
Bement a bokrosba málnázni,aztán keres egy barlangot,hogy aludjon tavaszig.Addig kitervelünk valamit.
2011. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utolsó: sajnos nem úgy lett, ahogy írtad:(

az éjszaka folyamán utána eredtem, követtem a nyomait, és találkoztam is vele, de mindig meglógott. ráadásul már többen voltak. találtam egy tisztást is ahol szerintem tartózkodhattak: tele volt döglött macskákkal, kibelezett lovakkal, és megégetett plüssmacikkal:((((

még a pirkadat se ölhette meg őket, mert ez egy elég sűrű erdő, nem sok fény megy be

2011. nov. 15. 14:41
 10/12 A kérdező kommentje:

02,21-es: nagynéném itt szerezte:

Kína

Lanzhou

Qilihe

Xijin East Rd

2011. nov. 15. 14:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!