Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok erről? Megvalósí...

Mit gondoltok erről? Megvalósítható?

Figyelt kérdés
Legfontosabb feladatom márkázni a reakcióképes beruházási megtérülést.
2011. nov. 16. 09:42
 1/6 Gondola ***** válasza:

A gond az,hogy a reakcióképes beruházási megtérülést könnyű márkázni,így az nem igazi feladat.Én azt mondanám,hogy jobban jársz,ha a reakció képtelennel kezdesz el foglakozni,mivel az sokkal jobban fizet,meg az az igazi.Halottam már olyat,hogy valaki próbálkozott vele,de nem sikerült neki,s mivel nem sok olyan van,aki ezzel próbálkozik,ezért szerintem ez még egy Nobel díjra is érdemes lenne.Van is egy oldal,ami kifejezetten ezzel foglalkozik:wwww.reakciokeptelenberuhazasmarkazas.hu

Sok sikert:)

2011. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelek.

És ha ezt is alkalmaznám, hogy: Alkotó folyamat keretében kell új kontextusba helyezni a közösségi normáknak megfelelõ piaci megjelenést.


Akkor megoldhatóbb lenne?

2011. nov. 16. 12:08
 3/6 zkriszti3 ***** válasza:
De hiszen az atombombát már feltalálták.
2011. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és akkor? Dobáljak vele tevéket?
2011. nov. 16. 13:07
 5/6 Gondola ***** válasza:
Nem is tudom,az már ember feletti munka lenne, egyszerre két alkotó folyamatot csinálni nem semmi,mivel a reakcióképtelen beruházási megtérülés márkázása is az,s hogy te még bevállalnád új kontexusba helyezést,ráadásul úgy,hogy megfeleljen a közösségi normáknak a piaci megjelenés?Én ezt csak úgy tudom elképzelni,hogy a kettőt összevonva megalkotsz egy egyedi úgynevezett MEGAalkotást,az az a nagy megvalósítást,s ezért simán meg tudnád valósítani a megalkotásodat.Talán valahogy így el tudom képzelni,hogy sikerülhet,de ha ezt nem teszed meg,abban az esetben nem sok reményt fűznék hozzá:)
2011. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zkriszti3 ***** válasza:
azta,már nem is akarok suliba járni.
2011. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!