Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet Szemafont venni?

Hol lehet Szemafont venni?

Figyelt kérdés
Ma láttam ezt a Szemafont a Futurama rajzfilmben, és nagyon megtetszett, én is szeretnék egy ilyent venni. Hol lehet megvásárolni?
2011. nov. 20. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A kisbótban a sarkon.
2011. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Ördögi Nagyinál
2011. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A sarki kisboltban nem találtam sajnos Szemafont.

Megkaphatnám az Ördögi Nagyi címét?

Köszi.

2011. nov. 21. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:

A Futurama részben, nem mondták el a címét?

Te a TV-ben, vagy a neten nézted meg az adását? Mert a TV adásában (reklámszünetben), egy képkockában, beleírták a címét. Mivel, egy képkockáról van szó, így olyan gyors, hogy csak, akkor tudod észrevenni, ha azt veszed fel és csak, nagyon - nagyon lelassítva játszod vissza. Azt hiszem, a digitális felvételen ez, könnyedén visszanézhető.

2011. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg: humor kategóriában levő kérdésre, humoros válaszokat lehet csak adni.

Aki szerint, másképp van ez így, akkor szóljon nekem!

xD

2011. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi a jóisten az a szemafon?
2011. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Angolul eyePhone, a magyar szinkronban fordították Szemafonnak.

A Futurama 6. évadának 3. részében az Apple iPhone-ja körüli őrületet parodizálták ki ezzel elég rendesen. Az a poén, hogy rengeteg benne az igazság, szerintem sokan magukra ismertek.

2012. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!