Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Létezik a Mikulás? :o

Létezik a Mikulás? :o

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond én szerintetek?
2011. nov. 21. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Butaságot kérdezel, egyértelmű, hogy létezik. Én már találkoztam is vele. Sőt a szánján is repültem!
2011. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Stella90 ***** válasza:
90%
igen...sőt speciális elnevezése is van, ha valaki fél a mikulástól : CLAUStrofóbia
2011. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én még nem ültem a szánján de minden hónapban el jön de nem hiszi el senki
2011. nov. 21. 13:10
 4/14 anonim ***** válasza:
én csak úgy kb 5 méterről láttam. nem is olyan kövér mint a tv-ben, élőben sokkal jobban néz ki. én csak azt nem értem hogy miért mondja, hogy ho-ho-ho? ennyire szereti a magyar rajzfilmeket?
2011. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha minden hónapban mikuláscsomagot kapsz annak csak örülj, majd ha megfeledkezik rólad a Télapó akkor kell izgulni!
2011. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ekkora hülyeségeket... nem mondták el a szüleitek nektek 10 éves korotokban vagy csak poén a kérdés? -_-' persze hogy létezik. szerinted hogyan kerül a sok ajándék a fa alá? biztos a szülők mi? merő kitaláció. én már voltam a kuckójában is és bemutatott az ÖSSZES rénszarvasának :)
2011. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jajj engem is megnyugtattatok :D Köszönöm mindenkinek!!
2011. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen van az az ősrégi történet a mikulásról.Hogy miért lett meg hogyan lett.Egyszer láttam a tv-ben egy jó adást is a mikulásról ,de most nem találom(esetleg majd ha megtalálom elküldöm :))

Na ezt mind elhiszem.De ma márt nem létezik a mikulás.De azért még tizenévesen is nagyon jó örülni ha anyáéktól kapok valamit a csizmámba.A gyerkőcöknek meg nagyon jó öröm.Ugyanugy tudnak örülni neki mint a jézuskának.Bár a karácsonyt jobban szeretem,de a mikulást sem tartom az utolsó helyen.

2011. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


a télapó szupermen!!! :)))

2011. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Manapság Chuck Norris húzza a szánját!
2011. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!