Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hé kopasz! Te vitted el a...

Hé kopasz! Te vitted el a kétmilliárdot?

Figyelt kérdés
Ne tagadd! Látom hogy húzza a zsebedet!!!
2011. nov. 22. 14:14
 1/7 zkriszti3 ***** válasza:
Azok csak a bankkártyáim. Rossz a szemüveged.
2011. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor vegyél nekem újat!
2011. nov. 22. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár úgy lenne. :(
2011. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

IGEN ÉN VOLTAM!! ÉS nem tetszik valami?!! HAahh, mii, mii? Na gyere azmeg. Küzdjünk meg érte. Ma Manhattan, Time square, 22:30. Feltételezem a repülőt megtudod oldani, most fuh drága, én is megvettem. Jaa hogy nekem van 2 milliárdom, mintha az olyan sok lenne hogy akkor én már csak úgy repülőjegyre szórhatom.


Ha nem jelentkezel automatikusan vesztesz. Lila pólóban leszek egy sárkány mintával, és egy fekete sapka. Ott találkozunk.

2011. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont egy röhejes lila sárkányos pólóban akarsz verekedni? Sapit húzol a fejedre hogy meg ne fújja a szél a homlokod? Ennyire vagy kemény? Egyébként le birok ott szállni az F-22 Raptorommal?
2011. nov. 22. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Óhh hogyne! Direkt kijelölök neked egy leszállópályát koponyafej lámpákkal. Én úgyis a F-35 Lightning II-esemmel megyek! A repülőjegyet csak heccből vettem. A ruha meg azért van mert semmilyen ruha nem jön rám, annyira kigyúrt állat vagyok, ez az egyetlen és még ez is szétszakad ha egy icipicit befeszítek.


A sapka meg azért kell, mert olyan szexi hajam van hogy ha meglátnád képtelen lennél harcolni (igen olyan kemény vagyok hogy még kopaszon is van hajam).

2011. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehúzom a hajad az álladig akkor kopasz leszel és szakállasXD
2011. nov. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!