Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudnám megszerezni egy...

Hogyan tudnám megszerezni egy koboldtól az aranyait?

Figyelt kérdés
van valamilyen módszer trükk amivel el tudnám venni? erőszakmentesen lehetséges egyáltalán? mert úgy elég kockázatos
2009. máj. 14. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
amikor alszik akkor kell:=)
2009. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen úgy ha alszik esetleg ha megcsikized.
2009. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Háát nem tudom mi van a kincsben pontosan,de ami először eszembe jutott:Piritből vásárolj fel jó sokat és öntess belőle ,,arany'' pénzt és rudakat.Gyémánt gyanánt vegyél üveg ,,kristályokat'' stb.Rubint helyett pedig lehet szép műanyag kavicsokat venni.Ugyan ezt tedd meg smaragddal és zafírral is.Mikor nem figyel,ki megy pisilni,el megy aludni vagy iszik egy sőrt,gyorsan cseréld ki a kincset a Te ,,kincsedre''Aztán futás!!

Sok sikert.

Ha bejön 10% részesedést kérnék!:)

2009. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az ír koboldok, vagyis a leprechaunok nagyon szeretik a sör... Szerintem az lenne a tuti módszer, ha jól leitatnád! Attól biztos bealszik, és amíg szunyál, addig megkeresheted a szivárvány végét, ahol elrejtette egy vasfazékban az aranyait!
2009. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Jó lenne tudni, ő hogy jutott hozzá. Mert ha sumáksággal, te is túljárhatsz az eszén, de ha vért izzadva dolgozott meg érte, nem lenne szép elcsórni tőle.


Először arra gondoltam, ragaszd hozzá valamihez, Pumuklinál működött. Ekkor láthatóvá válik számodra, és nem tud kicselezni. Aztán rájöttem, hogy ezen már biztosan túlvagy, hiszen ha nem látnád, azt sem tudnád, hogy ő is létezik, tehát nem kérdeztél volna itt.


Hol találtál egy ilyen pénzes koboldot? Én is szétnéznék ott. :)


Szerintem itasd le alaposan, az a legegyszerűbb. És erőszakmentes is, feltéve, hogy szereti a piát, különben két-három szumós gyerek is kell hozzá.

2009. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Na, addig fogalmazgattam, amíg valaki az orrom előtt bedobta a piás témát. :(

(A 20:05-ös vagyok)

2009. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tippeket, természetesen Írországban találtam. gondolom többen is vannak de elég nehéz rábukkanni egyre megpróbálhatod hátha szerencsével jársz:) asszem a litatásos módszer lesz valóban a legjobb, egy kis pénz, olcsó sör, és szerencse hogy sikerüljön:))
2009. máj. 14. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Beszéld rá,hogy tegye be egy általad bejegyeztetett tuti biztonságos pénzintézet széfjébe, aztán jelents csődöt, majd közöld a kis mocsokkal,hogy bocsi, de MO-on ilyen naponta előfordulhat.:-)
2009. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Az előző válasza milyen életszerű. :D
2009. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a leprikónarany pár óra múlva eltűnik, mikor emberi kézbe ér, úgyh akárhogy is szerzed meg, sietned kell :D
2009. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!