Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki egy jó viccet? :D

Valaki egy jó viccet? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
-Apa, vigyél el a cirkuszba!-Nekem ilyesmire nincs időm!-De apa, azt mondják, hogy meztelen nő lovagol egy tigris hátán.-Na, jól van, úgy is rég láttam már tigrist.
2011. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újgazdagék vacsoráznak egy menő étteremben. Bejön egy szőke cicababa odamegy a férjhez köszön neki kedvesen és megcsókolja. Kérdi a neje "hát ez meg ki volt?" mire a férj"hát a szeretőm" Felháborodik az asszony: Elválok most azonnal, nem tűrhetem, hogy szeretőd legyen!Mondja a férje:Jól gondold meg, mert akkor lőttek a párizsi vásárlásoknak, meg a drága ékszereknek, meg a szafariknak. Csend. Esznek tovább. Egyszer csak körülnéz a feleség, és megkérdi: "Te ki az a nő, ott a sarokasztalnál a Kováccsal?" "A szeretője!" Mire az asszony: "A mienk szebb."
2011. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!