Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lesz szombaton a 3-dik órád?

Mi lesz szombaton a 3-dik órád?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalamra fordulok.
2011. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szar
2011. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem matek, de lehet lyukas lesz és bejön helyettesíteni a magyar tanár és Facebook-ozhatunk egész órán, míg észre nem veszi, majd el nem kéri a telónkat az ellenőrzőnkkel együtt. Otthon meg majd jól lecsesznek miatta. Megint nem kapok 200 Ft felett karácsonyi ajándékot, mint tavaly, amikor egy tollat kaptam. Mellesleg igencsak bevált az a golyóstoll, azzal puskáztam egy 4-es dogát bioszból, de azt is észrevette végül a tanár szerintem, csak nem mert szólni, mert egy másik stréber is puskázott (akit mellette utálok is) , és tudta hogy beköptem volna, neki meg persze nem akart 1est adni. Állandóan ez a diszkrimináció folyik az iskolában... azt hiszik a tanárok a stréberre, hogy 'ohh, biztos csak nem volt ideje tanulnia tegnap, nehogy rossz jegyek kapjon már, és még ezzel lerontsa az évvégi jegyét. Inkább nem szólok, mert a végén még megutál, és nem jön velem versenyre' Erre most mit mondjak? Mert tudom hogy ez játszódik le a tanár fejébe, hiába tagadja bárki. Mert már sokan mondták, hogy jó emberismerő vagyok, ezt kár is tagadni. Múltkor megláttam egy ember az utcán, és egyszerűen megláttam benne a rosszat! A szemében ott volt az ördög! Ki is hívtam rá a rendőröket, majd valószínűleg elvitték. Annyira büszke voltam magamra. Ki tudja hány ember életét mentettem meg ezzel?! Lehet hogy bankot rabolni ment, mint ahogy azt Móron tették! Egyszerűen fenomenális vagyok ilyen téren, ezt elhiheti nekem bárki. Még az is aki általában nem szokott nekem hinni... elég sokan vannak igaz, amit igazából nem is értek. Véleményem szerint totál megbízható állampolgárnak születtem. Még sosem csaptam be (nagyon) senkit. Mármint több milliárd forintokban senkit nem károsítottam meg, és nem hazudtam ÉJJEL-NAPPAL! Remélem értitek, hogy ezzel melyik Gyurcsány Ferenc politikusra céloztam? Szörnyűűű szétlopták az országot! De ebbe inkább nem folyok bele. Utálok politizálni.
2011. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egyszerűen nincs suli ennyi...
2011. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!