Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Otthon belenéztem a szekrényembe és láttam egy szovjet légideszantos medvét. Erre elfutottam és az utcán rámköszönt Hitler utána a sarkon megpillantottam Lagzi Lajcsi pocakját. Megfordultam és ott állt előttem Varnus Xavér miközben hevesen orgonázott az utca közepén. Azt hittem már nem lehet rosszabb de erre ide termett az egész 100 tagu cigányzenekar és a magyar skinhead egyesület. Na beszálltam egy taxiba há a sofőr éppen Fekete Pákó volt. Kértem h tegyen ki az astoriánál. Ezt egy hangos TUCCSOK kel nyugtázta. Mire odaértem láttam Delhusa Gjon reikarnációját miközbe a Steiner Kristófot és a kis meztelen patkányát üldözte. Arra gondoltam megkérdem Babi nénit mit tegyek de ő csak pogózott tovább a ludakkal. Nem tudom mit tegyek segítsetek :(
2011. dec. 19. 21:40
 1/10 Head ***** válasza:
Ne parázz velem is nap mint nap előfordulnak ilyen dolgok de én már megszoktam. Valamelyik nap az etióp esélyegyenlőségi onbucman akart rámsózni 3 kiló tarka babot! Alig birtam lerázni!
2011. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az etiop esélyegyenlőségi ombucman engem is elkapott egyszer de megalkudtunk 3 liter körtében meg a fele királysággal
2011. dec. 19. 22:01
 3/10 Head ***** válasza:
Akkor te még elég jól jártál! :D
2011. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
najó ez nem vicces
2011. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én farkas Bercit láttam széjjelfagyni :SS El akartam mondani valakinek, de Pedomaci elkapott. Ekkor a segítségemre sietett Simon, és egy nekifutásból indított napenergiára gyorsuló radioaktív p*csönrugással nyugtázta a fightot.

Hazaértem, és látom, hogy te is ilyen helyzetben vagy :S Odahívjam neked nyancatet?

2011. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy de a csatkai szűzmária áldása nem kísér mióta láttam a reptoid főkancellárt miközben kiszel tündének a szemöldökét nyalogatta
2011. dec. 19. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Járjatok elvonóra xD
2011. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nálam egy laza hétköznap
2011. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor már rajtad a Klapka Gyuri sem segít! :S
2011. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pedig én fél hete leütöttem hitlert...

már megint feltámadt? lehet hogy összekeverjük chuck norrissal :D

2011. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!