Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi Genovia pénzneme?

Mi Genovia pénzneme?

Figyelt kérdés
Oda tervezzük a nyaralást, de nem tudjuk, hogy milyen pénznemet vigyünk. Meg tudnátok mondani, mi a kérdésben szereplő ország pénzneme? Ja, és még pár információt is, ha kérhetnék az országról! Köszönöm! (Ne felejtsétek, Humor kategória!)
2011. dec. 27. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

pénznem: bejgli

Az országban sok a mosómedve, ezért néha mosómedve hússal is lehet fizetni. Az országban a legnagyobb mindenevő állat az ember, ezért van ahol emberi sz*rral fizetnek. Valamivel trágyázni is kell...

2011. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 27. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:

dehogy te tudatlan :D

Genovia a körtékről híres a pénznem neve pedig pyruo (a körte latin neve: pyrus-ból)

tehát nem euro, hanem pyruo

így néz ki:

[link]

2011. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Olyan ország, h Genovia nincs. Csak egy kitalált királyság a Neveletlen hercegnő című filmben illetve könyvben. Ellenben olyan van, h Genova, viszont az egy kikötőváros Olaszországban. A pénzneme mint Eu-s országnak, euró.
2011. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Humor kategória...
2011. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, kedves utolsó, és csak "szólok", hogy ez a kérdés a HUMOR kategóriában van.
2011. dec. 29. 19:39
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt a 4.-nek üzentem
2011. dec. 29. 19:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Téged meg még vár az illemtan pótvizsga.
2011. dec. 29. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!