Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Darth Vader anyagcseréjéről...

Darth Vader anyagcseréjéről ötletek?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy evett,ivott,kakilt?Mesterséges táplálás,vagy csak olajcsere?
2011. dec. 27. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mesterséges táplálás, cső a gyomrába, a bele meg a pisi pedig egy másik csőbe kivezetve, egy regeneráló szerkezetbe, ami újraalakítja tápanyaggá és itallá. Így ritkán kell kívülről bejuttatni vizet és tápanyagot. persze tud enni is, meg iszik is, ha megkívánja.
2011. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem góliátelemen keresztül működik és aszmás :)
2011. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem a sisakja tápanyaggá alakítja a környezeti elemeket, mint pl. fény, levegő (mint a virágoknál)

a kakit, pisit meg atomokra bontja a páncéljának az ágyék része

2011. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem is elemről működik, a hasán van is egy nagy ledes kijelző, az mutatja az elemek feltöltöttségi szintjét:))

Egyébként enni lehet, hogy tudott mert a sisakját néha levette, hogy megszellőztesse kopasz fejét. Bár, ha belélegezte azt a lávát, lehet nem maradt nyelőcsöve... De ez már gégészeti kérdés. Lehetett volna a birodalomnak jobb fül-orr gégésze is, és akkor nem zihált volna ennyit a szerencsétlen.

2011. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2012. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!