Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ehhez mit szóltok? Gépezek,...

Ehhez mit szóltok? Gépezek, anya meg aztkérdi hogy kocsonya jó lesz-e ebédre én meg mondom jó, csinálhatod, ő meg: már kész van (elfelejtettem hogy órákig tart míg elkészül, de amúgy sokáig eláll, később szokták enni) Hát ez egyenesen humorisztikus

Figyelt kérdés
Most meg mondja, van egy kocsonyád neked is. Mondom hol? Mire anya: hát a hűtőben, hol a f*szban volna? Húúúúúúúúú :)))))))
2011. dec. 29. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ki*aszott vicces... idióta
2011. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szánalom a köbön
2011. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kérem emósok ne írjanak :)))))))))
2011. dec. 29. 11:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok emós se semmilyen divatmajom.

én meg azt kérem hogy az ilyen gagyi szarpoénokat ne írd ide ki.

ebben nincs semmi vicces,nem tudom neked ebben mi a humor de ez abszolút nem vicces.

2011. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én egy másik házban ülök a gép előtt, a borsófőzelék készül, anyám pedig dolgozik a családi vállalkozásban, ezért nem tudom átélni a helyzetkomikumot, amit kis párbeszédetek nyújtott.


Jó étvágyat!

2011. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
K. G. köszönöm ezt megértem és neked is jó étvágyat! Nem tudjátok milyen helyzetkomikumból maradtatok ki :)))))))
2011. dec. 29. 12:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

hidd el nyugodtan hogy nem is érdekel,ez nem a facebook hogy ami veled történik minden sz@rt kiírj.

az ilyeneket írd ki máshol ne a gyakorin,itt nem érdek el senkit.

2011. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
talán félsz hogy nem marad elég hely az interneten? Azért ilyenkor megnézném az arcát egy-két embernek gondolom az a tipikus gülüszemű pattanásos okostojás apám-anyám ver típus :) Nézd meg melyik kategóriába írtam, nem a politikába, csak viccből, te kis gumiszobaszökevény :))
2011. dec. 29. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:

a tippjeid közül egyik sem talált,javaslom hogy ne lottóz mert soha nem lesz még 1 találatod sem.

értem én hogy humor kategória de a humor itt kezdődik:

http://www.youtube.com/watch?v=uqh_kWyj_iM


amit te írtál meg sok más próbálkozik itt a gyakorin a sz@arságaival az egyáltalán nem vicces.

2011. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hű aztat neki az aztatba már ma aahhhhhhh atya-gatya-ég.
2011. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!