Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Varjatok mar a reptoid-invaziot!?

Fromjezus kérdése:

Varjatok mar a reptoid-invaziot!?

Figyelt kérdés

Par honapja voltam itt utoljara s akkor mindehol a jan 1 szerepelt mint reptoid invazio kezdete. Ez azt jelenti par nap van hatra az emberisegnek!

Ezert meg egy felhivast szeretnek kozze tenni! A reptoid invaziotol tarto 18-30 ev kozotti no nemu humanoidot keresek kozos oromszerzesre mert mar csak par nap van hatra s mindennek vege!!! :D:D:D:D



2011. dec. 29. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2012 december 21.-én lesz. A reptoidok gyíkszerű idegen faj amely minden szempontból felülmúlja az emberiséget. Az inváziót az ellenállás akarja meghiúsítani de semmi esélyük, a reptoidok fegyverei könnyedén elpusztítanak bennünket.
2011. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod a dátumot, de azért remélem találsz egy nőnemű humanoidot örömszerzésre, mert attól függetlenül, hogy nem lesz 1-jén invázió, addig is jól kell érezni magunkat, ameddig be nem következik a nagy bumm. :-)
2011. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne gyere itt január 1-gyel, tudjuk hogy csak át akarod verni a csajokat azzal, hogy már csak pár nap van...
2011. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Par honapja meg minden reptoidos jan 1 irt! Egy vilag omlott bennem ossze

:D:D:D

2011. dec. 29. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen már várom, 3 faj fog a Földön harcolni, az emberi faj, a reptoidok és a sautoidok.
2011. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, a Hupikék törpikék már megkezdték a felkészülést a falujuk megvédésére, és ha ezzel végeztek, biztosítottak bennünket róla, hogy segítenek nekünk. Emellett ideiglenesen Hókuszpók is félretette az ellenséges viselkedését, és összefog velük. Ha ez még nem lenne elég, a Power Rangerektől is kapunk segítséget, és már egy elit Jedi különítmény is elindult a Föld felé. Nem lesz itt probléma. Ha mégis, akkor még mindig feléleszthetjük a föld alatt szunnyadó Pokémonokat.
2011. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én már kiképeztem reptoidölő vakondokat és húsevő hörcsögöket, úgyhogy én túlélek :D

Ki tart velem?

2011. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A reptoid az egy konkáv szög nélküli rozingmetrét poligon?
2011. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne féljetek Emberek!

Habár az Ellenállás csúnyán el fog bukni, mi , a Plejád faj kis csoportja majd megvédünk benneteket!


A P.Ö.CS. (Plejádok Önérvényesítő Csoportosulása) vezetősége

2011. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

R.E.T.E.K. (reptoid ellenes tamado egysegek kozossege)

megved titeket

2012. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!