Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Agyhúgykövem van! Ráadásul...

Sejehajrecece kérdése:

Agyhúgykövem van! Ráadásul szőrös. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
gyógyszeres kezelés
2012. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először borotváld meg, aztán dugj egy dinamitot a zórodba és gyújtsd meg, amikor felrobban, az agyhúgyköved is szétrobban. Igaz, a zagyad is, de az részletkérdés.
2012. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
palacsintát kérek, köszi :$
2012. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Verd a segged a földhöz.


üss egy nagy kalapáccsal az asztalra és felejtsd ott a fejed

2012. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél a kis nyugdíjadból agyhúgykőoldót ami szőrös felületre is jó.
2012. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van egy eladó szakállvágóm... igaz nem működik... de úgysem férne hozzá... azt kéne tudni lúgos-e vagy savas... meg hogy milyen mélyen van... Van egy deci kénsavam is, 4-es tűvel szerintem eléred... de az sem jó, szétmarja a az injekciós tűt... Várj szétnézek itthon, majd írok késöbb...
2012. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
úgy 3-4m mélyen, de a szőrtelenítést már megoldottam, most már csak ki kéne horgászni. Esetleg ha lenne valakinek kútfúrója az szóljon.
2012. júl. 2. 11:36
 8/8 anonim válasza:

Kútfúróm nincs de találtam egy rozsdás etlafiguraverőt... ha egy kicsit meggörbítjük, jó lehet.

most jut eszembe a szomszéd Józsi bácsi kútfúró, ha szépen megkérjük,bemegy,kiadogatja...

2013. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!