Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az egyik haverom (fiú) szereti...

Az egyik haverom (fiú) szereti a Twilightot. Mit tegyek vele? És miért ilyen?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy biztosan titokban meleg, de nem vagyok benne biztos. Félek, hogyha egyszer lehajolok előtte, akkor...
2012. jan. 23. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hűha.. na a tanácsom az, h kerüld el őt minnél messzebbre.. nehogy már te legyél az első áldozat, azon olyan béna lenne :D legyél 2., 3. vagy 4.-ik, de ne elsőő :DD..úgyhogy tényleg az a megoldás, kerüld el.. a te érdekedbe.. és ha elkezdene ezek után követni, akkor minél hamarabb szedd a csomagjaidat és költözz el Kanadába, h nehogy megtaláljon... remélem tudtam segíteni :))
2012. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Vannak emberek, akiknek annyira nincs érzékük a filmekhez, hogy ilyen celluloid hulladékokat is képesek imádni :S
2012. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, de most jót röhögtem. Ennyire fennakadni egy nyamvadt filmen...
2012. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem terhes.
2012. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Ha lehajolsz, kb nem lesz semmi... Nem fog megerőszakolni vagy hasonló -.-" Na jó, értettem a kérdést.. :D Tényleg elég fura, hogy szereti; fiúknál nem túl gyakori.

Figyeld meg, hogy ezen kívül vannak-e más homoszexualitásra utaló jelek ;) Amúgy meg nem biztos, hogy meleg, az is lehet h "csak" biszex. Vagy egyik se és tényleg csak simán szereti a Twilightot :D:D

2012. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 lálá2000 válasza:
Minek kell ennyire felfújni ezt? És mi van ha szereti? Attól még nem kevesebb!Mindenkinek más az ízlése.És ha tényleg meleg vagy csak szereti a Twilight-ot akkor már nem lesz a barátod?
2012. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy a válaszokból látom, sokan nem vették észre azt, hogy odafent ki van írva, hogy humor kategória. Szóval nem kell ezt annyira komolyan venni.. első voltam ;)
2012. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem hiszem h meleg, én egyszer egy twilight filmen szedtem fel egz csajt...
2012. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lődd le o.O Ez az emberiség elkorcsosulásához vezethet...és mindenképp kerüld el, mert lehet, hogy fertőz!! :OO

13/L

2012. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!