Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Facebook-on ha már elhasználta...

Facebook-on ha már elhasználtam a névváltozatatási lehetőségeimet akkor azt valami programmal vagy valami hacker programmal meglehet változtatni? A má

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig az hogyha androidos mobilom van és 30as vagyok akkor nem jön be a 0.facebook.com pedig a nem adroidos mobilom mindíg bejöt... valaki valami ötlet? :D
2012. jan. 29. 20:04
 1/3 anonim válasza:

Ha ellőtted a név változtatást akkor már nem lehet megváltoztatni, talán még él az a funkció, hogy a legördülő listából választhatsz, ha az se akkor kaput.


Androidos mobilon nem is fog bejönni a 0.facebook.com, mert arra alapból telepítve van a facebook alkalmazás és az nem a 0.facebook-ot használja, illetve ha leakarod tölteni az alkalmazást arra csak is az androidos verziót fogja felajánlani. Remélem segítettem.

2012. febr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De be kellene hogy jöjjön a 0.facebook a gyári böngészőbőőől!! nekem is androidos, és bejön a 0-ás face....-.-
2012. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 0.facebook.com csak t mobile-osoknak van
2012. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!